Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« leden 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Česká národní házená | Czech National Handball: TJ Stará Ves

Tagy

245) 44. ročník Českého poháru mužů

DOKUMENTY

Propozice
Pohárové zpravodaje

A) ZÁKLADNÍ KOLO

Základní kolo sk. A
pořadatel ZČ OSK
hala Plzeň-Borská pole
termín 2.12.2017
Pořadí:
1. Sokol Tymákov B (ZČ)
2. TJ Plzeň-Litice (ZČ)
3. TJ Litohlavy (ZČ)
4. TJ Žatec B (SČ)
výsledky

B) OSMIFINÁLE

Osmifinále sk. B Osmifinále sk. C Osmifinále sk. D Osmifinále sk. E
pořadatel ZČ OSK pořadatel SČ OSK pořadatel SM OSK pořadatel JM OSK
hala Plzeň-Borská pole hala Most hala Pustějov hala Humpolec
termín 20.1.2018 termín 14.1.2018 termín 13.1.2018 termín 6.1.2018
Pořadí: Pořadí: Pořadí: Pořadí:
1.TJ Příchovice (ZČ) 1.TJ S. Ejpovice (ZČ) 1.SK Studénka (SM) 1.Draken Brno (JM)
2.TJ Všenice (ZČ) 2.TJ Avia Čakovice (StČ) 2.TJ Stará Ves n/O. (SM) 2.1.NH Brno (JM)
3.TJ S. Kyšice (ZČ) 3.Baník Most NH (SČ) 3.Sokol Dobruška (VČ) 3.Sokol Ostopovice (JM)
4.TJ Vřeskovice NH (ZČ) 4.TJ Plzeň-Litice (ZČ) 4.Sokol Svinov (SM) 4.TJ Jiskra Humpolec (JM)
5.TJ Sp.Rožmitál p/T. (ZČ) 5.Sokol Tymákov B (ZČ) 5.Sokol Kokory (SM) 5.KNH Mor.Slavia Brno (JM)
6.TJ DIOSS Nýřany B (ZČ)   6.TJ S. Osek n/B. (SM) 6.TJ S.Podhorní Újezd (VČ)
výsledky výsledky výsledky výsledky

C) ČTVRTFINÁLE

Čtvrtfinále sk. F Čtvrtfinále sk. G Čtvrtfinále sk. H Čtvrtfinále sk. I
pořadatel ZČ OSK pořadatel ZČ OSK pořadatel SM OSK pořadatel JM OSK
hala Plzeň-Borská pole hala Plzeň-Borská pole hala Troubky hala Humpolec
termín 3.2.2018 termín 10.2.2018 termín 17.2.2018 termín 10.2.2018
Účastníci: Účastníci: Účastníci: Účastníci:
TJ Přeštice (ZČ) TJ DIOSS Nýřany A (ZČ) Sokol Rokytnice (SM) Sokol Krčín (VČ)
TJ Žatec A (SČ) TJ Plzeň-Újezd (ZČ) SSK Vítkovice (SM) TJ S. Podlázky (StČ)
Sokol Tymákov A (ZČ) TJ S. Nezvěstice (ZČ) SK NH Veselí n/M. (JM) TJ S. Opatovice n/L. (VČ)
TJ Příchovice (ZČ) TJ S. Ejpovice (ZČ) SK Studénka (SM) Draken Brno (JM)
TJ Všenice (ZČ) TJ Avia Čakovice (StČ) TJ Stará Ves n/O. (SM) 1.NH Brno (JM)

D) SEMIFINÁLE

Semifinále sk. J Semifinále sk. K
pořadatel ZČ OSK pořadatel SM OSK
hala Plzeň-Borská pole hala Pustějov
termín 10.3.2018 termín 4.3.2018
Účastníci: Účastníci:
1.postupující ze sk.F 1.postupující ze sk.H
2.postupující ze sk.F 2.postupující ze sk.H
1.postupující ze sk.G 1.postupující ze sk.I
2.postupující ze sk.G 2.postupující ze sk.I

E) FINÁLE

pořadatel ???
hala ???
termín ???
Účastníci:
1.postupující ze sk.J
2.postupující ze sk.J
1.postupující ze sk.K
2.postupující ze sk.K