Svaz národní házené

112 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« září 2017 »
PoUtStCtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

245) 44. ročník Českého poháru mužů

DOKUMENTY

Propozice
Pohárové zpravodaje

A) ZÁKLADNÍ KOLO

Základní kolo sk. A
pořadatel ZČ OSK
hala Plzeň-Borská pole
termín 2.12.2017
Účastníci:
TJ Litohlavy (ZČ)
TJ Žatec B (SČ)
Sokol Tymákov B (ZČ)
TJ Plzeň-Litice (ZČ)

B) OSMIFINÁLE

Osmifinále sk. B Osmifinále sk. C Osmifinále sk. D Osmifinále sk. E
pořadatel ZČ OSK pořadatel SČ OSK pořadatel SM OSK pořadatel JM OSK
hala Plzeň-Borská pole hala Most hala ??? hala Humpolec
termín 20.1.2018 termín 14.1.2018 termín ??? termín 6.1.2018
Účastníci: Účastníci: Účastníci: Účastníci:
TJ DIOSS Nýřany B (ZČ) TJ Avia Čakovice (StČ) SK Studénka (SM) KNH Mor.Slavia Brno (JM)
TJ Vřeskovice NH (ZČ) TJ S. Ejpovice (ZČ) TJ Stará Ves n/O. (SM) TJ S.Podhorní Újezd (VČ)
TJ Příchovice (ZČ) Baník Most NH (SČ) Sokol Svinov (SM) 1.NH Brno (JM)
TJ S. Kyšice (ZČ) 1.postupující ze sk.A Sokol Kokory (SM) Sokol Ostopovice (JM)
TJ Sp.Rožmitál p/T. (ZČ) 2.postupující ze sk.A TJ S. Osek n/B. (SM) Draken Brno (JM)
TJ Všenice (ZČ)   Sokol Dobruška (VČ) TJ Jiskra Humpolec (JM)

C) ČTVRTFINÁLE

Čtvrtfinále sk. F Čtvrtfinále sk. G Čtvrtfinále sk. H Čtvrtfinále sk. I
pořadatel ZČ OSK pořadatel ZČ OSK pořadatel SM OSK pořadatel VČ OSK
hala Plzeň-Borská pole hala Plzeň-Borská pole hala ??? hala ???
termín 3.2.2018 termín 10.2.2018 termín ??? termín ???
Účastníci: Účastníci: Účastníci: Účastníci:
TJ Přeštice (ZČ) TJ DIOSS Nýřany A (ZČ) Sokol Rokytnice (SM) Sokol Krčín (VČ)
TJ Žatec A (SČ) TJ Plzeň-Újezd (ZČ) SSK Vítkovice (SM) TJ S. Podlázky (StČ)
Sokol Tymákov A (ZČ) TJ S. Nezvěstice (ZČ) SK NH Veselí n/M. (JM) TJ S. Opatovice n/L. (VČ)
1.postupující ze sk.B 1.postupující ze sk.C 1.postupující ze sk.D 1.postupující ze sk.E
2.postupující ze sk.B 2.postupující ze sk.C 2.postupující ze sk.D 2.postupující ze sk.E

D) SEMIFINÁLE

Semifinále sk. J Semifinále sk. K
pořadatel ZČ OSK pořadatel SM OSK
hala Plzeň-Borská pole hala ???
termín 10.3.2018 termín ???
Účastníci: Účastníci:
1.postupující ze sk.F 1.postupující ze sk.H
2.postupující ze sk.F 2.postupující ze sk.H
1.postupující ze sk.G 1.postupující ze sk.I
2.postupující ze sk.G 2.postupující ze sk.I

E) FINÁLE

pořadatel ???
hala ???
termín ???
Účastníci:
1.postupující ze sk.J
2.postupující ze sk.J
1.postupující ze sk.K
2.postupující ze sk.K