Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

240) 2. LIGA ŽEN SK. B 2017/18 - rozpis utkání JARO 2018

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
931 15.4.2018 9,30 Draken Brno TJ Pustějov 19 : 17 ( 9 : 9 ) Jurtík P.
932 15.4.2018 11,00 Sportklub Náchod Sokol Svinov 15 : 15 ( 6 : 7 ) Kotlář P.
933 15.4.2018 13,00 HK Hlinsko v Č. TJ S.Opatovice n/L 23 : 24 ( 12 : 14 ) Leinweber C.
                     
934 22.4.2018 13,00 HK Hlinsko v Č. Draken Brno 24 : 18 ( 13 : 11 ) Šimánek P.
935 22.4.2018 9,30 TJ S.Opatovice n/L Sportklub Náchod 17 : 8 ( 9 : 2 ) Malý J.
936 22.4.2018 13,30 Sokol Svinov TJ Pustějov 17 : 12 ( 9 : 5 ) Přikryl M.
                     
937 29.4.2018 9,30 Draken Brno Sokol Svinov 12 : 17 ( 7 : 7 ) Kotlář P.
938 29.4.2018 15,00 TJ Pustějov TJ S.Opatovice n/L 15 : 22 ( 7 : 12 ) Paško P.
939 29.4.2018 10,00 Sportklub Náchod HK Hlinsko v Č. 17 : 16 ( 8 : 8 ) Šimánek P.
                     
940 13.5.2018 10,00 Sportklub Náchod Draken Brno 22 : 15 ( 10 : 8 ) Kotlář P.
941 13.5.2018 13,00 HK Hlinsko v Č. TJ Pustějov 27 : 20 ( 15 : 11 ) Bláha J.
942 13.5.2018 9,30 TJ S.Opatovice n/L Sokol Svinov 27 : 20 ( 15 : 8 ) Václavek J.
                     
943 19.5.2018 14,30 Draken Brno TJ S.Opatovice n/L 18 : 28 ( 9 : 13 ) Maiwaelder
944 19.5.2018 14,30 Sokol Svinov HK Hlinsko v Č. 28 : 24 ( 15 : 13 ) Gorpiel L.
945 19.5.2018 16,00 TJ Pustějov Sportklub Náchod 14 : 18 ( 9 : 10 ) Paško P.
                     
946 20.5.2018 14,00 TJ Pustějov Draken Brno 23 : 19 ( 7 : 10 ) Gorpiel L.
947 20.5.2018 9,00 Sokol Svinov Sportklub Náchod 14 : 20 ( 6 : 10 ) Kuchařík M.
948 20.5.2018 9,00 TJ S.Opatovice n/L HK Hlinsko v Č. 31 : 25 ( 18 : 15 ) Václavík A.
                     
949 27.5.2018 9,30 Draken Brno HK Hlinsko v Č. 17 : 30 ( 11 : 18 ) Kuchařík M.
950 27.5.2018 13,00 Sportklub Náchod TJ S.Opatovice n/L 20 : 26 ( 5 : 11 ) Beran M.
951 27.5.2018 15,00 TJ Pustějov Sokol Svinov 21 : 20 ( 9 : 11 ) Paško P.
                     
960 2.6.2018 15,00 Sportklub Náchod TJ Pustějov 21 : 11 ( 7 : 4 ) Václavik A.
                     
952 3.6.2018 13,30 Sokol Svinov Draken Brno 17 : 13 ( 10 : 7 ) Paško P.
953 3.6.2018 9,00 TJ S.Opatovice n/L TJ Pustějov 26 : 21 ( 17 : 13 ) Váca J.
954 3.6.2018 13,00 HK Hlinsko v Č. Sportklub Náchod 29 : 20 ( 17 : 9 ) Váca J.
                     
955 10.6.2018 9,30 Draken Brno Sportklub Náchod 28 : 30 ( 15 : 15 ) Kotlář P.
956 10.6.2018 15,00 TJ Pustějov HK Hlinsko v Č. 11 : 19 ( 6 : 10 ) Jurtík P.
957 10.6.2018 13,30 Sokol Svinov TJ S.Opatovice n/L 17 : 21 ( 9 : 11 ) Kuchařík M.
                     
958 17.6.2018 9,00 TJ S.Opatovice n/L Draken Brno 30 : 9 ( 15 : 2 ) Kotlář P.
959 17.6.2018 13,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Svinov 19 : 13 ( 11 : 7 ) Leinweber C.