Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« květen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Čechy Morava 23.6. 2013

Tagy

234) 2. LIGA ŽEN SK. A 2017/18 - rozpis utkání PODZIM 2017

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
801 27.8.2017 14,30 Sokol Tymákov B Spartak Modřany 24 : 9 ( 10 : 6 ) Adámek J.
803 27.8.2017 16,00 KNH Litvínov Sokol Blovice 12 : 24 ( 5 : 13 ) Jáneš L.
                     
806 2.9.2017 14,00 Sokol Tymákov B SK Chomutov NH 24 : 4 ( 10 : 3 ) Šimice V.
                     
804 3.9.2017 11,00 Spartak Modřany Sokol Blovice 14 : 16 ( 7 : 11 ) Bartáková A.
                     
813 9.9.2017 10,00 KNH Litvínov Spartak Modřany 18 : 11 ( 14 : 8 ) Kult L.
                     
807 10.9.2017 15,30 SK Chomutov NH Spartak Modřany 16 : 16 ( 10 : 10 ) Jíra P.
808 10.9.2017 14,30 KNH Litvínov Sokol Tymákov B 12 : 15 ( 6 : 12 ) Kult L.
809 10.9.2017 14,30 Sokol Blovice TJ S. Ejpovice 26 : 9 ( 17 : 5 ) Kalčík Z.
                     
812 15.9.2017 16,30 SK Chomutov NH KNH Litvínov 19 : 26 ( 10 : 13 ) Holý J.
                     
810 17.9.2017 11,00 Spartak Modřany TJ S. Ejpovice 25 : 17 ( 14 : 9 ) Šimice V.
811 17.9.2017 17,00 Sokol Tymákov B Sokol Blovice 25 : 7 ( 16 : 2 ) Kalčík Z.
                     
814 23.9.2017 14,30 Sokol Blovice SK Chomutov NH 25 : 16 ( 11 : 7 ) Kalčík Z.
815 23.9.2017 14,30 TJ S. Ejpovice Sokol Tymákov B 13 : 19 ( 8 : 6 ) Plaček R.
828 23.9.2017 9,00 Spartak Modřany KNH Litvínov 16 : 17 ( 5 : 8 ) Bláha J.
                     
816 24.9.2017 15,00 Spartak Modřany Sokol Tymákov B 14 : 16 ( 9 : 9 ) Bartáková A.
817 24.9.2017 9,00 TJ S. Ejpovice SK Chomutov NH 18 : 15 ( 8 : 7 ) Šimice V.
818 24.9.2017 14,30 Sokol Blovice KNH Litvínov 22 : 17 ( 9 : 9 ) Bláha J.
                     
805 30.9.2017 16,00 KNH Litvínov TJ S. Ejpovice 23 : 25 ( 13 : 12 ) Škabrada M.
                     
819 1.10.2017 14,30 Sokol Blovice Spartak Modřany 22 : 21 ( 12 : 9 ) Adámek J.
820 1.10.2017 10,00 KNH Litvínov TJ S. Ejpovice 17 : 13 ( 10 : 5 ) Martínek V.
821 1.10.2017 15,30 SK Chomutov NH Sokol Tymákov B 12 : 20 ( 6 : 10 ) Škabrada M.
                     
802 7.10.2017 15,00 SK Chomutov NH TJ S. Ejpovice 14 : 16 ( 5 : 7 ) Slavík V.
                     
822 8.10.2017 11,00 Spartak Modřany SK Chomutov NH 24 : 15 ( 12 : 10 ) Barabáš M.
823 8.10.2017 15,00 Sokol Tymákov B KNH Litvínov 22 : 6 ( 14 : 2 ) Kalčík Z.
824 8.10.2017 14,30 TJ S. Ejpovice Sokol Blovice 16 : 19 ( 6 : 8 ) Leinweber C.
                     
825 14.10.2017 10,00 TJ S. Ejpovice Spartak Modřany 22 : 15 ( 11 : 4 ) Doležal J.
                     
826 15.10.2017 14,30 Sokol Blovice Sokol Tymákov B 15 : 11 ( 7 : 1 ) Šimice V.
827 15.10.2017 14,30 KNH Litvínov SK Chomutov NH 19 : 15 ( 10 : 9 ) Jíra P.
                     
830 21.10.2017 10,00 Sokol Tymákov B TJ S. Ejpovice 18 : 14 ( 11 : 6 ) Plaček R.
                     
829 22.10.2017 15,00 SK Chomutov NH Sokol Blovice 14 : 22 ( 8 : 13 ) Škabrada M.