Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« květen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Trailer MČR mladších žáků v Národní házené Ostopovice

Tagy

230) 1. LIGA ŽEN 2017/18 - rozpis utkání JARO 2018

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
249 7.4.2018 15,30 TJ Příchovice Sokol Dobruška 16 : 14 ( 8 : 5 ) Zimmermann L.
251 7.4.2018 14,00 TJ Stará Ves n/O Sokol Tymákov A 8 : 17 ( 7 : 8 ) Gorpiel L.
                     
252 8.4.2018 9,30 TJ Plzeň-Újezd TJ S. Podlázky 14 : 15 ( 8 : 6 ) Kalčík Z.
253 8.4.2018 9,30 TJ Přeštice Sokol Dobruška 19 : 16 ( 8 : 7 ) Bešta J.
254 8.4.2018 10,00 TJ Žatec Sokol Krčín 19 : 25 ( 9 : 15 ) Martínek V.
                     
255 14.4.2018 13,30 TJ Žatec TJ Stará Ves n/O 19 : 20 ( 9 : 10 ) Kult L.
256 14.4.2018 16,00 Sokol Dobruška TJ Plzeň-Újezd 24 : 14 ( 10 : 8 ) Váca J.
257 14.4.2018 16,00 Sokol Krčín Sokol Tymákov A 14 : 18 ( 9 : 10 ) Václavík A.
                     
258 15.4.2018 13,00 TJ S. Podlázky TJ Stará Ves n/O 25 : 21 ( 11 : 10 ) Jáneš L.
259 15.4.2018 11,00 Sokol Krčín TJ Plzeň-Újezd 16 : 11 ( 6 : 3 ) Váca J.
260 15.4.2018 10,30 Sokol Dobruška Sokol Tymákov A 11 : 7 ( 7 : 5 ) Šimánek P.
261 15.4.2018 10,00 TJ Příchovice TJ Přeštice 13 : 12 ( 5 : 6 ) Baumruk J.
                     
262 21.4.2018 13,00 TJ Stará Ves n/O TJ Přeštice 12 : 19 ( 3 : 10 ) Ziegler M.
                     
263 22.4.2018 14,30 Sokol Tymákov A TJ Žatec 27 : 7 ( 15 : 3 ) Zadražil S.
264 22.4.2018 13,00 TJ S. Podlázky Sokol Dobruška 21 : 28 ( 12 : 14 ) Bukovský J.
265 22.4.2018 9,30 Sokol Krčín TJ Příchovice 17 : 22 ( 8 : 11 ) Jáneš L.
                     
266 28.4.2018 16,00 TJ Stará Ves n/O Sokol Krčín 16 : 19 ( 6 : 11 ) Gorpiel L.
267 28.4.2018 16,00 TJ Přeštice TJ Žatec 25 : 18 ( 13 : 7 ) Jíra P.
268 28.4.2018 16,15 TJ Příchovice TJ S. Podlázky 21 : 14 ( 7 : 4 ) Kalčík Z.
                     
269 29.4.2018 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Dobruška 20 : 24 ( 10 : 14 ) Přikryl M.
270 29.4.2018 10,30 TJ Příchovice TJ Žatec 26 : 20 ( 12 : 11 ) Rauch P.
271 29.4.2018 11,00 TJ Přeštice TJ S. Podlázky 19 : 13 ( 9 : 6 ) Hejl Z.
272 29.4.2018 9,30 TJ Plzeň-Újezd Sokol Tymákov A 10 : 14 ( 5 : 11 ) Adámek J.
                     
273 12.5.2018 15,30 Sokol Tymákov A Sokol Krčín 24 : 5 ( 12 : 2 ) Hejl Z.
275 12.5.2018 13,30 Sokol Dobruška TJ Přeštice 15 : 20 ( 10 : 11 ) Přikryl M.
                     
274 13.5.2018 10,45 TJ Příchovice Sokol Tymákov A 16 : 19 ( 10 : 8 ) Zadražil S.
276 13.5.2018 10,00 TJ Žatec TJ Plzeň-Újezd 14 : 23 ( 7 : 14 ) Malý J.
277 13.5.2018 9,00 TJ Stará Ves n/O TJ S. Podlázky 11 : 13 ( 5 : 9 ) Paško P.
283 13.5.2018 10,00 TJ Přeštice Sokol Krčín 19 : 15 ( 13 : 6 ) Jíra P.
                     
278 19.5.2018 16,00 TJ Přeštice TJ Příchovice 18 : 8 ( 9 : 4 ) Zimmermann
                     
279 20.5.2018 8,30 TJ S. Podlázky TJ Žatec 19 : 12 ( 9 : 5 ) Kotlář P.
280 20.5.2018 10,30 TJ Příchovice Sokol Krčín 22 : 16 ( 9 : 4 ) Kalčík Z.
281 20.5.2018 12,30 Sokol Tymákov A Sokol Dobruška 22 : 13 ( 10 : 8 ) Jáneš L.
                     
284 26.5.2018 11,00 TJ Příchovice Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
288 26.5.2018 13,00 TJ S. Podlázky TJ Plzeň-Újezd 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
282 27.5.2018 11,30 TJ Plzeň-Újezd TJ Stará Ves n/O 0 : 0 ( 0 : 0 )  
286 27.5.2018 14,30 TJ Přeštice Sokol Tymákov A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
287 27.5.2018 10,30 Sokol Dobruška Sokol Krčín 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
285 2.6.2018 15,00 TJ Žatec TJ Stará Ves n/O 0 : 0 ( 0 : 0 )  
289 2.6.2018 16,00 Sokol Krčín Sokol Tymákov A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
291 2.6.2018 10,00 TJ Přeštice Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
290 3.6.2018 10,30 Sokol Tymákov A TJ Příchovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
292 3.6.2018 9,30 TJ Plzeň-Újezd TJ Žatec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
293 3.6.2018 11,00 TJ S. Podlázky TJ Stará Ves n/O 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
294 9.6.2018 16,00 TJ Příchovice TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
301 9.6.2018 10,00 TJ Stará Ves n/O TJ Žatec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
295 10.6.2018 14,30 TJ Žatec TJ S. Podlázky 0 : 0 ( 0 : 0 )  
296 10.6.2018 10,30 Sokol Krčín TJ Příchovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
297 10.6.2018 14,30 Sokol Dobruška Sokol Tymákov A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
298 16.6.2018 13,00 TJ Stará Ves n/O TJ Plzeň-Újezd 0 : 0 ( 0 : 0 )  
299 16.6.2018 14,00 Sokol Krčín TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
300 16.6.2018 11,00 Sokol Dobruška TJ Příchovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
302 17.6.2018 16,00 Sokol Tymákov A TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
303 17.6.2018 12,30 Sokol Krčín Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
304 17.6.2018 9,30 TJ Plzeň-Újezd TJ S. Podlázky 0 : 0 ( 0 : 0 )