Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« květen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

229) 1. LIGA ŽEN 2017/18 - rozpis utkání PODZIM 2017

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
202 27.8.2017 9,30 TJ Plzeň-Újezd TJ Žatec 24 : 14 ( 12 : 7 ) Hejl Z.
203 27.8.2017 16,00 Sokol Tymákov A TJ S. Podlázky 26 : 10 ( 14 : 5 ) Adámek J.
204 27.8.2017 9,30 Sokol Krčín Sokol Dobruška 16 : 29 ( 6 : 17 ) Jančík P.
                     
205 2.9.2017 16,00 TJ Přeštice Sokol Tymákov A 9 : 11 ( 4 : 5 ) Hejl Z.
206 2.9.2017 16,00 TJ Příchovice TJ Plzeň-Újezd 23 : 13 ( 11 : 5 ) Zimmermann
210 2.9.2017 9,30 TJ Žatec Sokol Dobruška 13 : 32 ( 4 : 15 ) Kult L.
                     
207 3.9.2017 17,00 TJ Příchovice Sokol Tymákov A 16 : 18 ( 7 : 10 ) Zadražil S.
208 3.9.2017 11,00 TJ Přeštice TJ Plzeň-Újezd 19 : 12 ( 9 : 4 ) Bukovský J.
209 3.9.2017 11,00 Sokol Krčín TJ S. Podlázky 25 : 16 ( 15 : 7 ) Bittner L.
                     
215 9.9.2017 17,00 Sokol Tymákov A TJ Stará Ves n/O 25 : 11 ( 14 : 5 ) Kalčík Z.
217 9.9.2017 16,00 Sokol Dobruška TJ Přeštice 22 : 24 ( 15 : 11 ) Šimánek P.
                     
211 10.9.2017 9,30 TJ Plzeň-Újezd TJ Stará Ves n/O 17 : 8 ( 9 : 4 ) Zadražil S.
212 10.9.2017 9,00 TJ Žatec TJ S. Podlázky 12 : 10 ( 6 : 5 ) Adámek J.
213 10.9.2017 11,30 Sokol Dobruška TJ Příchovice 10 : 5 ( 6 : 2 ) Přikryl M.
214 10.9.2017 9,30 Sokol Krčín TJ Přeštice 11 : 16 ( 6 : 7 ) Malý J.
                     
201 16.9.2017 14,30 TJ Stará Ves n/O TJ Příchovice 15 : 15 ( 10 : 8 ) Jurtík P.
246 16.9.2017 16,00 Sokol Dobruška TJ Žatec 30 : 16 ( 12 : 6 ) Doležal J.
                     
216 17.9.2017 13,00 TJ S. Podlázky TJ Plzeň-Újezd 15 : 15 ( 8 : 6 ) Jíra P.
218 17.9.2017 9,30 Sokol Krčín TJ Žatec 26 : 16 ( 13 : 7 ) Doležal J.
                     
219 23.9.2017 16,00 TJ Stará Ves n/O TJ Žatec 10 : 12 ( 3 : 5 ) Paško P.
220 23.9.2017 15,30 TJ Plzeň-Újezd Sokol Dobruška 14 : 18 ( 6 : 9 ) Baumruk J.
221 23.9.2017 16,00 Sokol Tymákov A Sokol Krčín 28 : 23 ( 13 : 11 ) Adámek J.
                     
222 24.9.2017 10,30 TJ Stará Ves n/O TJ S. Podlázky 12 : 9 ( 5 : 5 ) Gorpiel L.
223 24.9.2017 9,30 TJ Plzeň-Újezd Sokol Krčín 17 : 16 ( 9 : 7 ) Jíra P.
224 24.9.2017 11,00 Sokol Tymákov A Sokol Dobruška 21 : 16 ( 10 : 7 ) Zadražil S.
225 24.9.2017 14,30 TJ Přeštice TJ Příchovice 19 : 14 ( 10 : 7 ) Rauch P.
                     
250 30.9.2017 14,30 TJ Přeštice Sokol Krčín 16 : 18 ( 10 : 8 ) Slavík V.
                     
227 1.10.2017 9,00 TJ Žatec Sokol Tymákov A 8 : 20 ( 5 : 11 ) Kult L.
228 1.10.2017 9,30 Sokol Dobruška TJ S. Podlázky 17 : 9 ( 10 : 5 ) Václavík A.
229 1.10.2017 11,00 TJ Příchovice Sokol Krčín 17 : 15 ( 10 : 7 ) Slavík V.
                     
230 7.10.2017 14,30 Sokol Krčín TJ Stará Ves n/O 25 : 20 ( 14 : 11 ) Gorpiel L.
231 7.10.2017 13,30 TJ Žatec TJ Přeštice 14 : 27 ( 5 : 13 ) Doležal J.
232 7.10.2017 14,30 TJ S. Podlázky TJ Příchovice 13 : 19 ( 5 : 10 ) Kotlář P.
                     
233 8.10.2017 9,00 Sokol Dobruška TJ Stará Ves n/O 20 : 9 ( 13 : 3 ) Kotlář P.
234 8.10.2017 9,00 TJ Žatec TJ Příchovice 9 : 20 ( 2 : 11 ) Malý J.
235 8.10.2017 11,00 TJ S. Podlázky TJ Přeštice 23 : 27 ( 12 : 18 ) Václavek J.
236 8.10.2017 16,30 Sokol Tymákov A TJ Plzeň-Újezd 23 : 7 ( 13 : 0 ) Kalčík Z.
                     
226 14.10.2017 16,00 TJ Přeštice TJ Stará Ves n/O 17 : 11 ( 7 : 5 ) Bukovský J.
                     
237 15.10.2017 11,00 TJ Příchovice TJ Stará Ves n/O 16 : 12 ( 8 : 3 ) Bukovský J.
238 15.10.2017 9,00 TJ Žatec TJ Plzeň-Újezd 9 : 19 ( 5 : 8 ) Váca J.
239 15.10.2017 9,30 TJ S. Podlázky Sokol Tymákov A 13 : 25 ( 6 : 12 ) Sýkora T.
240 15.10.2017 12,30 Sokol Dobruška Sokol Krčín 20 : 14 ( 9 : 10 ) Hejl Z.
                     
241 21.10.2017 16,00 Sokol Tymákov A TJ Přeštice 18 : 15 ( 11 : 9 ) Slavík V.
242 21.10.2017 14,30 TJ Plzeň-Újezd TJ Příchovice 16 : 19 ( 6 : 7 ) Zimmermann
248 21.10.2017 13,00 TJ S. Podlázky TJ Žatec 20 : 15 ( 11 : 6 ) Václavík A.
                     
243 22.10.2017 11,00 Sokol Tymákov A TJ Příchovice 24 : 12 ( 12 : 7 ) Jíra P.
244 22.10.2017 9,30 TJ Plzeň-Újezd TJ Přeštice 13 : 20 ( 9 : 12 ) Jáneš L.
245 22.10.2017 13,00 TJ S. Podlázky Sokol Krčín 19 : 18 ( 11 : 10 ) Jančík P.
                     
247 29.10.2017 10,30 TJ Stará Ves n/O TJ Plzeň-Újezd 13 : 15 ( 7 : 6 ) Gorpiel L.
249 29.10.2017 11,00 TJ Příchovice Sokol Dobruška odloženo na 7.4.2018 Zimmermann