Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« únor 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

225) 2. LIGA MUŽŮ SK. B 2017/18 - rozpis utkání jaro 2018

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
667 22.4.2018 11,00 Draken Brno SK Studénka 0 : 0 ( 0 : 0 )  
668 22.4.2018 10,30 KNH MS Brno TJ Stará Ves n/O 0 : 0 ( 0 : 0 )  
669 22.4.2018 15,00 Sokol Svinov TJ S. Osek n/B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
670 22.4.2018 9,00 TJ S.Podh.Újezd Jiskra Humpolec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
671 22.4.2018 10,15 Sokol Ostopovice Sokol Kokory 0 : 0 ( 0 : 0 )  
672 22.4.2018 10,30 Sokol Dobruška 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
673 29.4.2018 10,30 KNH MS Brno Draken Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
674 29.4.2018 14,15 TJ S. Osek n/B TJ Stará Ves n/O 0 : 0 ( 0 : 0 )  
675 29.4.2018 10,30 SK Studénka Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
676 29.4.2018 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Ostopovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
677 29.4.2018 14,30 Sokol Kokory Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
678 29.4.2018 14,00 1. NH Brno TJ S.Podh.Újezd 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
679 12.5.2018 16,00 Jiskra Humpolec Draken Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
680 12.5.2018 15,30 Sokol Ostopovice KNH MS Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
681 12.5.2018 16,00 Sokol Dobruška TJ S. Osek n/B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
682 12.5.2018 13,00 TJ S.Podh.Újezd SK Studénka 0 : 0 ( 0 : 0 )  
683 12.5.2018 16,00 TJ Stará Ves n/O Sokol Kokory 0 : 0 ( 0 : 0 )  
684 12.5.2018 16,00 Sokol Svinov 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
685 13.5.2018 10,15 Sokol Ostopovice Draken Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
686 13.5.2018 10,30 Jiskra Humpolec KNH MS Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
687 13.5.2018 9,00 TJ S.Podh.Újezd TJ S. Osek n/B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
688 13.5.2018 10,30 Sokol Dobruška SK Studénka 0 : 0 ( 0 : 0 )  
689 13.5.2018 10,30 TJ Stará Ves n/O 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
690 13.5.2018 10,30 Sokol Svinov Sokol Kokory 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
691 20.5.2018 11,00 Draken Brno Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
692 20.5.2018 10,30 KNH MS Brno TJ S. Osek n/B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
693 20.5.2018 10,30 SK Studénka TJ Stará Ves n/O 0 : 0 ( 0 : 0 )  
694 20.5.2018 14,00 1. NH Brno Jiskra Humpolec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
695 20.5.2018 10,30 Sokol Dobruška Sokol Ostopovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
696 20.5.2018 14,30 Sokol Kokory TJ S.Podh.Újezd 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
697 27.5.2018 10,30 TJ Stará Ves n/O Draken Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
698 27.5.2018 15,00 Sokol Svinov KNH MS Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
699 27.5.2018 14,15 TJ S. Osek n/B SK Studénka 0 : 0 ( 0 : 0 )  
700 27.5.2018 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Kokory 0 : 0 ( 0 : 0 )  
701 27.5.2018 14,00 1. NH Brno Sokol Ostopovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
702 27.5.2018 10,30 TJ S.Podh.Újezd Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
703 2.6.2018 16,00 Draken Brno Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
704 2.6.2018 16,00 KNH MS Brno TJ S.Podh.Újezd 0 : 0 ( 0 : 0 )  
705 2.6.2018 16,00 TJ S. Osek n/B Sokol Kokory 0 : 0 ( 0 : 0 )  
706 2.6.2018 16,00 SK Studénka 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
707 2.6.2018 16,00 Jiskra Humpolec TJ Stará Ves n/O 0 : 0 ( 0 : 0 )  
708 2.6.2018 15,30 Sokol Ostopovice Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
709 3.6.2018 10,30 KNH MS Brno Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
710 3.6.2018 11,00 Draken Brno TJ S.Podh.Újezd 0 : 0 ( 0 : 0 )  
711 3.6.2018 10,30 SK Studénka Sokol Kokory 0 : 0 ( 0 : 0 )  
712 3.6.2018 10,30 TJ S. Osek n/B 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
713 3.6.2018 10,15 Sokol Ostopovice TJ Stará Ves n/O 0 : 0 ( 0 : 0 )  
714 3.6.2018 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
715 10.6.2018 11,00 Draken Brno TJ S. Osek n/B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
716 10.6.2018 10,30 KNH MS Brno SK Studénka 0 : 0 ( 0 : 0 )  
717 10.6.2018 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
718 10.6.2018 10,30 Sokol Dobruška Jiskra Humpolec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
719 10.6.2018 10,30 TJ S.Podh.Újezd Sokol Ostopovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
720 10.6.2018 14,30 Sokol Kokory 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
721 16.6.2018 16,00 Sokol Kokory Draken Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
722 16.6.2018 16,00 1. NH Brno KNH MS Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
723 16.6.2018 16,00 TJ S. Osek n/B Jiskra Humpolec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
724 16.6.2018 16,00 SK Studénka Sokol Ostopovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
725 16.6.2018 16,00 TJ Stará Ves n/O Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
726 16.6.2018 16,00 Sokol Svinov TJ S.Podh.Újezd 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
727 17.6.2018 10,30 1. NH Brno Draken Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
728 17.6.2018 10,30 Sokol Kokory KNH MS Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
729 17.6.2018 10,30 SK Studénka Jiskra Humpolec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
730 17.6.2018 10,30 TJ S. Osek n/B Sokol Ostopovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
731 17.6.2018 10,30 Sokol Svinov Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
732 17.6.2018 10,30 TJ Stará Ves n/O TJ S.Podh.Újezd 0 : 0 ( 0 : 0 )