Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Čechy Morava 23.6. 2013

Tagy

224) 2. LIGA MUŽŮ SK. B 2017/18 - rozpis utkání podzim 2017

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
601 27.8.2017 10,30 SK Studénka Draken Brno 19 : 19 ( 11 : 8 ) Václavek J.
602 27.8.2017 10,30 TJ Stará Ves n/O KNH MS Brno 18 : 24 ( 9 : 15 ) Přikryl M.
603 27.8.2017 14,15 TJ S. Osek n/B Sokol Svinov 17 : 20 ( 7 : 7 ) Maiwaelder J.
604 27.8.2017 10,30 Jiskra Humpolec TJ S.Podh.Újezd 15 : 11 ( 9 : 6 ) Váca J.
605 27.8.2017 14,30 Sokol Kokory Sokol Ostopovice 15 : 18 ( 7 : 9 ) Jurtík P.
606 27.8.2017 10,00 1. NH Brno Sokol Dobruška 18 : 18 ( 10 : 12 ) Václavík A.
                     
607 3.9.2017 11,00 Draken Brno KNH MS Brno 9 : 12 ( 5 : 8 ) Maiwaelder J.
608 3.9.2017 10,30 TJ Stará Ves n/O TJ S. Osek n/B 17 : 13 ( 8 : 9 ) Erhart M.
609 3.9.2017 15,00 Sokol Svinov SK Studénka 13 : 21 ( 7 : 11 ) Paško P.
610 3.9.2017 10,15 Sokol Ostopovice Jiskra Humpolec 12 : 11 ( 8 : 8 ) Jáneš L.
611 3.9.2017 10,30 Sokol Dobruška Sokol Kokory 17 : 19 ( 8 : 9 ) Ziegler M.
612 3.9.2017 10,30 TJ S.Podh.Újezd 1. NH Brno 19 : 17 ( 10 : 8 ) Barabáš M.
                     
613 9.9.2017 16,00 Draken Brno Jiskra Humpolec 20 : 14 ( 11 : 6 ) Paško P.
614 9.9.2017 16,00 KNH MS Brno Sokol Ostopovice 17 : 8 ( 5 : 5 ) Jurtík P.
615 9.9.2017 16,00 TJ S. Osek n/B Sokol Dobruška 19 : 19 ( 11 : 10 ) Jáneš L.
616 9.9.2017 12,30 SK Studénka TJ S.Podh.Újezd 22 : 17 ( 11 : 9 ) Ziegler M.
617 9.9.2017 16,00 Sokol Kokory TJ Stará Ves n/O 21 : 15 ( 11 : 7 ) Erhart M.
618 9.9.2017 16,00 1. NH Brno Sokol Svinov 23 : 20 ( 11 : 9 ) Leinweber C.
                     
619 10.9.2017 11,00 Draken Brno Sokol Ostopovice 14 : 15 ( 6 : 8 ) Jurtík P.
620 10.9.2017 10,30 KNH MS Brno Jiskra Humpolec 27 : 17 ( 13 : 8 ) Leinweber C.
621 10.9.2017 10,30 TJ S. Osek n/B TJ S.Podh.Újezd 26 : 17 ( 12 : 6 ) Erhart M.
622 10.9.2017 10,30 SK Studénka Sokol Dobruška 24 : 14 ( 13 : 6 ) Ziegler M.
623 10.9.2017 10,30 1. NH Brno TJ Stará Ves n/O 18 : 17 ( 9 : 10 ) Maiwaelder J.
624 10.9.2017 11,00 Sokol Kokory Sokol Svinov 17 : 10 ( 11 : 5 ) Jáneš L.
                     
625 17.9.2017 15,00 Sokol Svinov Draken Brno 17 : 17 ( 9 : 10 ) Šimánek P.
626 17.9.2017 14,15 TJ S. Osek n/B KNH MS Brno 7 : 14 ( 2 : 7 ) Jurtík P.
627 17.9.2017 10,30 TJ Stará Ves n/O SK Studénka 10 : 9 ( 5 : 4 ) Paško P.
628 17.9.2017 10,30 Jiskra Humpolec 1. NH Brno 18 : 12 ( 11 : 7 ) Hejl Z.
629 17.9.2017 10,15 Sokol Ostopovice Sokol Dobruška 15 : 17 ( 3 : 8 ) Váca J.
630 17.9.2017 10,30 TJ S.Podh.Újezd Sokol Kokory 11 : 15 ( 5 : 9 ) Kloutvor F.
                     
631 24.9.2017 11,00 Draken Brno TJ Stará Ves n/O 17 : 17 ( 7 : 7 ) Václavek J.
632 24.9.2017 10,30 KNH MS Brno Sokol Svinov 23 : 17 ( 11 : 6 ) Šimánek P.
633 24.9.2017 10,30 SK Studénka TJ S. Osek n/B 14 : 11 ( 6 : 2 ) Přikryl M.
634 24.9.2017 14,30 Sokol Kokory Jiskra Humpolec 17 : 13 ( 7 : 8 ) Jurtík P.
635 24.9.2017 10,15 Sokol Ostopovice 1. NH Brno 16 : 12 ( 8 : 7 ) Kotlář P.
636 24.9.2017 9,00 Sokol Dobruška TJ S.Podh.Újezd 21 : 14 ( 7 : 6 ) Bittner L.
                     
637 30.9.2017 16,00 Sokol Dobruška Draken Brno 20 : 12 ( 14 : 6 ) Kotlář P.
638 30.9.2017 16,00 TJ S.Podh.Újezd KNH MS Brno 24 : 24 ( 11 : 11 ) Václavík A.
639 30.9.2017 16,00 Sokol Kokory TJ S. Osek n/B 19 : 16 ( 10 : 9 ) Sýkora T.
640 30.9.2017 16,00 1. NH Brno SK Studénka 14 : 18 ( 7 : 8 ) Paško P.
641 30.9.2017 16,00 TJ Stará Ves n/O Jiskra Humpolec 23 : 15 ( 11 : 11 ) Bukovský J.
642 30.9.2017 16,00 Sokol Svinov Sokol Ostopovice 22 : 15 ( 12 : 6 ) Gorpiel L.
                     
643 1.10.2017 11,00 Sokol Dobruška KNH MS Brno 17 : 19 ( 7 : 9 ) Václavík A.
644 1.10.2017 10,30 TJ S.Podh.Újezd Draken Brno 12 : 21 ( 6 : 11 ) Šimánek P.
645 1.10.2017 11,00 Sokol Kokory SK Studénka 22 : 19 ( 13 : 10 ) Bukovský J.
646 1.10.2017 10,30 1. NH Brno TJ S. Osek n/B 14 : 20 ( 7 : 11 ) Paško P.
647 1.10.2017 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Ostopovice 17 : 19 ( 11 : 12 ) Ziegler M.
648 1.10.2017 10,30 Sokol Svinov Jiskra Humpolec 26 : 20 ( 13 : 11 ) Přikryl M.
                     
649 8.10.2017 14,15 TJ S. Osek n/B Draken Brno 17 : 23 ( 9 : 11 ) Přikryl M.
650 8.10.2017 10,30 SK Studénka KNH MS Brno 17 : 19 ( 9 : 10 ) Bittner L.
651 8.10.2017 15,00 Sokol Svinov TJ Stará Ves n/O 17 : 14 ( 10 : 6 ) Gorpiel L.
652 8.10.2017 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Dobruška 11 : 17 ( 6 : 10 ) Doležal J.
653 8.10.2017 10,15 Sokol Ostopovice TJ S.Podh.Újezd 25 : 17 ( 12 : 8 ) Váca J.
654 8.10.2017 14,00 1. NH Brno Sokol Kokory 12 : 16 ( 8 : 7 ) Bláha J.
                     
655 14.10.2017 16,00 Draken Brno Sokol Kokory 20 : 17 ( 9 : 7 ) Ziegler M.
656 14.10.2017 16,00 KNH MS Brno 1. NH Brno 22 : 15 ( 9 : 7 ) Gorpiel L.
657 14.10.2017 16,00 Jiskra Humpolec TJ S. Osek n/B 23 : 16 ( 9 : 7 ) Leinweber C.
658 14.10.2017 15,30 Sokol Ostopovice SK Studénka 24 : 26 ( 10 : 12 ) Václavík A.
659 14.10.2017 16,00 Sokol Dobruška TJ Stará Ves n/O 21 : 18 ( 8 : 10 ) Kotlář P.
660 14.10.2017 13,00 TJ S.Podh.Újezd Sokol Svinov 22 : 25 ( 11 : 15 ) Hejl Z.
                     
661 15.10.2017 11,00 Draken Brno 1. NH Brno 25 : 17 ( 12 : 9 ) Gorpiel L.
662 15.10.2017 10,30 KNH MS Brno Sokol Kokory 10 : 0 kontum. Václavík A.
663 15.10.2017 10,30 Jiskra Humpolec SK Studénka 17 : 17 ( 8 : 7 ) Bláha J.
664 15.10.2017 10,15 Sokol Ostopovice TJ S. Osek n/B 20 : 18 ( 13 : 10 ) Ziegler M.
665 15.10.2017 11,00 Sokol Dobruška Sokol Svinov 22 : 10 ( 9 : 4 ) Hejl Z.
666 15.10.2017 9,00 TJ S.Podh.Újezd TJ Stará Ves n/O 27 : 23 ( 10 : 13 ) Malý J.