Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« květen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

220) 2. LIGA MUŽŮ SK. A 2017/18 - rozpis utkání jaro 2018

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
467 22.4.2018 15,00 TJ S. Kyšice TJ Litohlavy 26 : 14 ( 14 : 7 ) Jíra P.
468 22.4.2018 10,30 TJ S. Ejpovice TJ Příchovice 16 : 21 ( 9 : 9 ) Adámek J.
469 22.4.2018 11,00 TJ Vřeskovice TJ Všenice 26 : 21 ( 16 : 13 ) Hejl Z.
470 22.4.2018 11,00 TJ Avia Čakovice TJ Žatec B 22 : 18 ( 8 : 6 ) Váca J.
471 22.4.2018 15,00 Baník Most NH TJ Plzeň-Litice 17 : 16 ( 6 : 6 ) Škabrada M.
472 22.4.2018 10,30 Sp.Rožmitál p/T DIOSS Nýřany B 26 : 21 ( 14 : 11 ) Leinweber C.
                     
473 29.4.2018 10,30 TJ S. Ejpovice TJ S. Kyšice 13 : 16 ( 7 : 8 ) Bešta J.
474 29.4.2018 16,00 TJ Všenice TJ Příchovice 21 : 13 ( 9 : 5 ) Leinweber C.
475 29.4.2018 10,45 TJ Litohlavy TJ Vřeskovice 22 : 17 ( 11 : 7 ) Šimice V.
476 29.4.2018 11,30 TJ Žatec B Baník Most NH 15 : 17 ( 5 : 8 ) Martínek V.
477 29.4.2018 10,30 TJ Plzeň-Litice Sp.Rožmitál p/T 27 : 22 ( 13 : 9 ) Kult L.
478 29.4.2018 8,45 DIOSS Nýřany B TJ Avia Čakovice 17 : 25 ( 6 : 12 ) Zadražil S.
                     
479 12.5.2018 16,30 TJ Žatec B TJ S. Kyšice 12 : 21 ( 7 : 11 ) Rauch P.
480 12.5.2018 15,00 Baník Most NH TJ S. Ejpovice 20 : 15 ( 10 : 8 ) Malý J.
481 12.5.2018 15,00 Sp.Rožmitál p/T TJ Všenice 21 : 19 ( 13 : 9 ) Baumruk J.
482 12.5.2018 12,05 TJ Avia Čakovice TJ Litohlavy 23 : 6 ( 12 : 3 ) Zadražil S.
483 12.5.2018 15,30 TJ Příchovice TJ Plzeň-Litice 26 : 22 ( 13 : 13 ) Plaček R.
484 12.5.2018 14,00 TJ Vřeskovice DIOSS Nýřany B 24 : 16 ( 12 : 10 ) Jíra P.
                     
485 13.5.2018 10,30 Baník Most NH TJ S. Kyšice 21 : 17 ( 6 : 7 ) Beran M.
486 13.5.2018 13,00 TJ Žatec B TJ S. Ejpovice 20 : 21 ( 12 : 12 ) Malý J.
487 13.5.2018 11,55 TJ Avia Čakovice TJ Všenice 26 : 15 ( 16 : 7 ) Kult L.
488 13.5.2018 10,30 Sp.Rožmitál p/T TJ Litohlavy 18 : 11 ( 9 : 6 ) Jáneš L.
489 13.5.2018 9,30 TJ Příchovice DIOSS Nýřany B 25 : 16 ( 11 : 7 ) Zadražil S.
490 13.5.2018 11,00 TJ Vřeskovice TJ Plzeň-Litice 26 : 18 ( 16 : 8 ) Adámek J.
                     
491 20.5.2018 15,00 TJ S. Kyšice TJ Vřeskovice 25 : 18 ( 10 : 9 ) Hejl Z.
492 20.5.2018 14,30 TJ S. Ejpovice TJ Všenice 20 : 13 ( 11 : 6 ) Zimmermann
493 20.5.2018 10,45 TJ Litohlavy TJ Příchovice 16 : 22 ( 7 : 8 ) Leinweber C.
494 20.5.2018 8,45 DIOSS Nýřany B TJ Žatec B 11 : 11 ( 7 : 4 ) Jíra P.
495 20.5.2018 10,30 Sp.Rožmitál p/T Baník Most NH 13 : 24 ( 6 : 11 ) Bláha J.
496 20.5.2018 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ Avia Čakovice 19 : 20 ( 9 : 9 ) Šimice V.
                     
497 27.5.2018 14,00 TJ Příchovice TJ S. Kyšice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
498 27.5.2018 11,00 TJ Vřeskovice TJ S. Ejpovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
499 27.5.2018 14,30 TJ Všenice TJ Litohlavy 0 : 0 ( 0 : 0 )  
500 27.5.2018 13,00 TJ Žatec B TJ Plzeň-Litice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
501 27.5.2018 8,45 DIOSS Nýřany B Baník Most NH 0 : 0 ( 0 : 0 )  
502 27.5.2018 11,00 TJ Avia Čakovice Sp.Rožmitál p/T 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
503 2.6.2018 16,00 TJ S. Kyšice Sp.Rožmitál p/T 0 : 0 ( 0 : 0 )  
504 2.6.2018 16,00 TJ S. Ejpovice TJ Avia Čakovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
505 2.6.2018 16,00 TJ Všenice TJ Plzeň-Litice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
506 2.6.2018 15,00 TJ Litohlavy DIOSS Nýřany B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
507 2.6.2018 16,30 TJ Žatec B TJ Příchovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
508 2.6.2018 15,00 Baník Most NH TJ Vřeskovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
509 3.6.2018 10,30 TJ S. Ejpovice Sp.Rožmitál p/T 0 : 0 ( 0 : 0 )  
510 3.6.2018 11,00 TJ S. Kyšice TJ Avia Čakovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
511 3.6.2018 10,45 TJ Litohlavy TJ Plzeň-Litice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
512 3.6.2018 10,30 TJ Všenice DIOSS Nýřany B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
513 3.6.2018 10,30 Baník Most NH TJ Příchovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
514 3.6.2018 13,00 TJ Žatec B TJ Vřeskovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
515 10.6.2018 15,00 TJ S. Kyšice TJ Všenice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
516 10.6.2018 14,30 TJ S. Ejpovice TJ Litohlavy 0 : 0 ( 0 : 0 )  
517 10.6.2018 14,00 TJ Příchovice TJ Vřeskovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
518 10.6.2018 10,30 Sp.Rožmitál p/T TJ Žatec B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
519 10.6.2018 11,00 TJ Avia Čakovice Baník Most NH 0 : 0 ( 0 : 0 )  
520 10.6.2018 10,30 TJ Plzeň-Litice DIOSS Nýřany B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
521 16.6.2018 16,00 TJ Plzeň-Litice TJ S. Kyšice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
522 16.6.2018 16,00 DIOSS Nýřany B TJ S. Ejpovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
523 16.6.2018 16,00 TJ Všenice TJ Žatec B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
524 16.6.2018 16,00 TJ Litohlavy Baník Most NH 0 : 0 ( 0 : 0 )  
525 16.6.2018 16,00 TJ Příchovice Sp.Rožmitál p/T 0 : 0 ( 0 : 0 )  
526 16.6.2018 16,00 TJ Vřeskovice TJ Avia Čakovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
527 17.6.2018 10,30 DIOSS Nýřany B TJ S. Kyšice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
528 17.6.2018 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ S. Ejpovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
529 17.6.2018 10,30 TJ Litohlavy TJ Žatec B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
530 17.6.2018 10,30 TJ Všenice Baník Most NH 0 : 0 ( 0 : 0 )  
531 17.6.2018 10,30 TJ Vřeskovice Sp.Rožmitál p/T 0 : 0 ( 0 : 0 )  
532 17.6.2018 10,30 TJ Příchovice TJ Avia Čakovice 0 : 0 ( 0 : 0 )