Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« květen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Čechy Morava 23.6. 2013

Tagy

213) 1. LIGA MUŽŮ 2017/18 - rozpis utkání podzim 2017

č.u datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
1 27.8.2017 11,00 Sokol Krčín TJ S. Podlázky 16 : 20 ( 8 : 10 ) Jančík P.
2 27.8.2017 15,00 SSK Vítkovice TJ S.Opatovice n/L 8 : 14 ( 5 : 6 ) Přikryl M.
3 27.8.2017 15,00 SKNH Veselí n/M Sokol Rokytnice 22 : 24 ( 11 : 12 ) Ziegler M.
4 27.8.2017 11,30 TJ Žatec A TJ S. Nezvěstice 22 : 19 ( 11 : 9 ) Malý J.
5 27.8.2017 11,00 TJ Přeštice TJ Plzeň-Újezd 14 : 21 ( 6 : 12 ) Baumruk J.
6 27.8.2017 16,00 DIOSS Nýřany A Sokol Tymákov 33 : 30 ( 18 : 15 ) Zadražil S.
                     
27 2.9.2017 15,30 SSK Vítkovice Sokol Krčín 13 : 18 ( 8 : 9 ) Erhart M.
                     
7 3.9.2017 14,30 TJ S. Podlázky TJ S.Opatovice n/L 20 : 20 ( 10 : 10 ) Bláha J.
8 3.9.2017 15,00 SSK Vítkovice SKNH Veselí n/M 13 : 6 ( 7 : 2 ) Přikryl M.
9 3.9.2017 10,30 Sokol Rokytnice Sokol Krčín 15 : 15 ( 5 : 8 ) Václavík A.
10 3.9.2017 15,00 TJ Žatec A TJ Plzeň-Újezd 16 : 24 ( 10 : 12 ) Martínek V.
11 3.9.2017 11,00 Sokol Tymákov TJ Přeštice 25 : 25 ( 12 : 16 ) Sýkora T.
12 3.9.2017 14,00 TJ S. Nezvěstice DIOSS Nýřany A 15 : 20 ( 8 : 9 ) Kalčík Z.
                     
13 9.9.2017 16,00 TJ S. Podlázky TJ Žatec A 24 : 22 ( 12 : 10 ) Adámek J.
14 9.9.2017 16,00 TJ S.Opatovice n/L TJ Plzeň-Újezd 21 : 21 ( 10 : 10 ) Bláha J.
15 9.9.2017 16,00 SKNH Veselí n/M Sokol Tymákov 17 : 26 ( 9 : 10 ) Maiwaelder
16 9.9.2017 16,00 Sokol Krčín TJ S. Nezvěstice 16 : 14 ( 9 : 7 ) Přikryl M.
17 9.9.2017 13,30 TJ Přeštice SSK Vítkovice 21 : 18 ( 9 : 9 ) Baumruk J.
18 9.9.2017 14,00 DIOSS Nýřany A Sokol Rokytnice 21 : 15 ( 10 : 7 ) Bukovský J.
                     
19 10.9.2017 11,00 TJ S. Podlázky TJ Plzeň-Újezd 22 : 28 ( 10 : 13 ) Váca J.
20 10.9.2017 10,30 TJ S.Opatovice n/L TJ Žatec A 16 : 18 ( 8 : 11 ) Václavek J.
21 10.9.2017 10,15 SKNH Veselí n/M TJ S. Nezvěstice 13 : 13 ( 6 : 8 ) Paško P.
22 10.9.2017 11,00 Sokol Krčín Sokol Tymákov 23 : 19 ( 11 : 9 ) Malý J.
23 10.9.2017 10,30 DIOSS Nýřany A SSK Vítkovice 21 : 21 ( 7 : 11 ) Sýkora T.
24 10.9.2017 11,30 TJ Přeštice Sokol Rokytnice 16 : 14 ( 7 : 8 ) Rauch P.
                     
49 16.9.2017 16,00 SKNH Veselí n/M TJ S. Podlázky 18 : 13 ( 6 : 7 ) Váca J.
                     
25 17.9.2017 10,30 Sokol Rokytnice TJ S. Podlázky 22 : 17 ( 11 : 8 ) Bittner L.
26 17.9.2017 10,15 SKNH Veselí n/M TJ S.Opatovice n/L 14 : 18 ( 12 : 8 ) Přikryl M.
28 17.9.2017 14,30 TJ Žatec A DIOSS Nýřany A 21 : 27 ( 10 : 12 ) Václavík A.
29 17.9.2017 11,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Tymákov 23 : 21 ( 12 : 11 ) Holý J.
30 17.9.2017 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ Přeštice 19 : 21 ( 9 : 9 ) Rauch P.
                     
31 24.9.2017 14,30 TJ S. Podlázky SSK Vítkovice 17 : 13 ( 9 : 3 ) Bukovský J.
32 24.9.2017 12,00 TJ S.Opatovice n/L Sokol Rokytnice 17 : 12 ( 7 : 6 ) Sýkora T.
33 24.9.2017 11,00 Sokol Krčín SKNH Veselí n/M 22 : 19 ( 12 : 11 ) Ziegler M.
34 24.9.2017 11,00 TJ Přeštice TJ Žatec A 24 : 11 ( 11 : 5 ) Hejl Z.
35 24.9.2017 14,00 TJ Plzeň-Újezd DIOSS Nýřany A 21 : 18 ( 11 : 8 ) Adámek J.
36 24.9.2017 16,00 Sokol Tymákov TJ S. Nezvěstice 19 : 20 ( 10 : 11 ) Kalčík Z.
                     
37 30.9.2017 16,00 Sokol Tymákov TJ S. Podlázky 23 : 23 ( 12 : 10 ) Zadražil S.
38 30.9.2017 12,30 TJ S. Nezvěstice TJ S.Opatovice n/L 15 : 15 ( 8 : 6 ) Adámek J.
39 30.9.2017 16,00 TJ Přeštice SKNH Veselí n/M 28 : 20 ( 19 : 10 ) Bittner L.
40 30.9.2017 14,00 DIOSS Nýřany A Sokol Krčín 15 : 18 ( 11 : 8 ) Bešta J.
41 30.9.2017 13,45 SSK Vítkovice TJ Žatec A 14 : 16 ( 8 : 7 ) Přikryl M.
42 30.9.2017 16,00 Sokol Rokytnice TJ Plzeň-Újezd 26 : 15 ( 10 : 8 ) Ziegler M.
                     
43 1.10.2017 11,00 Sokol Tymákov TJ S.Opatovice n/L 19 : 21 ( 9 : 9 ) Hejl Z.
44 1.10.2017 8,30 TJ S. Nezvěstice TJ S. Podlázky 17 : 9 ( 7 : 4 ) Malý J.
45 1.10.2017 11,30 TJ Přeštice Sokol Krčín 24 : 22 ( 15 : 15 ) Erhart M.
46 1.10.2017 10,30 DIOSS Nýřany A SKNH Veselí n/M 22 : 23 ( 9 : 10 ) Baumruk J.
47 1.10.2017 11,55 SSK Vítkovice TJ Plzeň-Újezd 11 : 18 ( 5 : 10 ) Sýkora T.
48 1.10.2017 10,30 Sokol Rokytnice TJ Žatec A 18 : 17 ( 10 : 10 ) Gorpiel L.
                     
50 7.10.2017 16,00 Sokol Krčín TJ S.Opatovice n/L 14 : 14 ( 5 : 6 ) Gorpiel L.
                     
51 8.10.2017 10,30 Sokol Rokytnice SSK Vítkovice 21 : 13 ( 11 : 4 ) Erhart M.
52 8.10.2017 11,30 TJ Žatec A Sokol Tymákov 21 : 23 ( 9 : 14 ) Malý J.
53 8.10.2017 10,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S. Nezvěstice 17 : 17 ( 6 : 9 ) Bukovský J.
54 8.10.2017 10,30 DIOSS Nýřany A TJ Přeštice 16 : 19 ( 6 : 11 ) Holý J.
                     
55 14.10.2017 16,00 TJ S. Podlázky TJ Přeštice 18 : 18 ( 9 : 8 ) Malý J.
56 14.10.2017 16,00 TJ S.Opatovice n/L DIOSS Nýřany A 22 : 21 ( 10 : 11 ) Václavek J.
57 14.10.2017 15,00 TJ Žatec A SKNH Veselí n/M 17 : 15 ( 6 : 8 ) Rauch P.
58 14.10.2017 16,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Krčín 20 : 19 ( 11 : 10 ) Baumruk J.
59 14.10.2017 16,00 Sokol Tymákov SSK Vítkovice 26 : 21 ( 14 : 14 ) Slavík V.
60 14.10.2017 12,30 TJ S. Nezvěstice Sokol Rokytnice 22 : 18 ( 11 : 7 ) Zadražil S.
                     
61 15.10.2017 11,00 TJ S. Podlázky DIOSS Nýřany A 29 : 21 ( 14 : 10 ) Sýkora T.
62 15.10.2017 11,30 TJ S.Opatovice n/L TJ Přeštice 20 : 19 ( 10 : 10 ) Šimánek P.
63 15.10.2017 11,30 TJ Žatec A Sokol Krčín 17 : 15 ( 8 : 10 ) Váca J.
64 15.10.2017 9,00 TJ Plzeň-Újezd SKNH Veselí n/M 23 : 22 ( 11 : 9 ) Zadražil S.
65 15.10.2017 11,55 Sokol Tymákov Sokol Rokytnice 13 : 13 ( 6 : 5 ) Adámek J.
66 15.10.2017 8,30 TJ S. Nezvěstice SSK Vítkovice 17 : 14 ( 10 : 8 ) Baumruk J.
                     
70 21.10.2017 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ Žatec A 21 : 21 ( 13 : 15 ) Kalčík Z.
                     
67 22.10.2017 14,30 TJ S. Podlázky Sokol Krčín 18 : 21 ( 9 : 12 ) Jančík P.
68 22.10.2017 10,30 TJ S.Opatovice n/L SSK Vítkovice 17 : 18 ( 10 : 11 ) Kotlář P.
69 22.10.2017 10,30 Sokol Rokytnice SKNH Veselí n/M 18 : 16 ( 10 : 9 ) Gorpiel L.
71 22.10.2017 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ Přeštice 16 : 16 ( 11 : 10 ) Jáneš L.
72 22.10.2017 16,00 Sokol Tymákov DIOSS Nýřany A 20 : 25 ( 6 : 14 ) Kalčík Z.