Svaz národní házené

112 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2017 »
PoUtStCtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Náhodná videa


Trailer MČR mladších žáků v Národní házené Ostopovice

Tagy

205) ČECHY - MORAVA 2017, Studénka 7. května 2017

Mezizemská utkání Čechy-Morava se v letošním roce uskutečnily v neděli 7. května na hřišti oddílu národní házené SK Studénka v městské části Studénka I. Přípravná utkání byla odehrána již o den dříve, v sobotu 6. května odpoledne, opět na hřišti SK Studénka (výběry Moravy) a také na hřišti TJ Stará Ves nad Ondřejnicí (výběry Čech).
Plakát akce ke stažení ZDE

Program:

Sobota 6. května 2017

Přípravná utkání
Čas Místo Utkání Výsledek Poločas Rozhodčí
14:30 Studénka utkání žen Morava – výběr Novojičínska 18 : 5 (11 : 4) Ziegler, Malý
14:30 Stará Ves n/O. utkání žen Čechy – Stará Ves 32 : 8 (16 : 2) Kalčík, Václavík
16:00 Studénka utkání mužů Morava – Studénka 18 : 11 (11 : 6) Ziegler, Malý
16:00 Stará Ves n/O. utkání mužů Čechy – Stará Ves 24 : 17 (16 : 8) Kalčík, Václavík

.

Neděle 7. května 2017

MEZIZEMSKÁ UTKÁNÍ
Čas Utkání Výsledek Poločas Rozhodčí  
09:00 Slavnostní zahájení
09:30 mezizemské utkání žen Čechy – Morava 15 : 12 (6 : 5) Kalčík, Václavík on-line
11:00 mezizemské utkání mužů Čechy – Morava 15 : 13 (8 : 9) Ziegler, Malý on-line
12:30 Slavnostní ukončení

Nominace reprezentačních výběrů:

Užší nominace reprezentačních výběrů
ČECHY MORAVA
muži ženy muži ženy
Širší nominace reprezentačních výběrů
ČECHY MORAVA
muži ženy muži ženy

.

Nejlepší národní házenářka/házenkář ze rok 2016:

V rámci mezizemských utkání Čechy – Morava 2017 byly vyhlášeny i výsledky ankety o nejlepší národní házenkářku a házenkáře za rok 2016.

.

ŽENY:

První desítka konečného pořadí:
1. ŠMÍDLOVÁ Pavla Sokol Tymákov / TJ S. Ejpovice 148 bodů
2. ZADRAŽILOVÁ Soňa TJ Přeštice 92 bodů
3. VOŠLAJEROVÁ Petra Sokol Dobruška 90 bodů
4. JINDŘICHOVÁ Ivana TJ Příchovice 80 bodů
5. TITLOVÁ Monika TJ Příchovice 73 bodů
6. KOTLÁŘOVÁ Petra Sokol Krčín 72 bodů
7. ŠEFCOVÁ Marcela Sokol Krčín 68 bodů
8. PETLÁNOVÁ Jitka TJ Příchovice 56 bodů
9. BENDOVÁ Petra Sokol Tymákov 53 bodů
10. HENCLOVÁ Andrea Sokol Dobruška 53 bodů

.

MUŽI:

První desítka konečného pořadí:
1. ZIMMERMANN Lukáš Sokol Tymákov 167 bodů
2. GABRIEL Marek TJ DIOSS Nýřany 119 bodů
3. JAHODA Jan TJ Plzeň-Újezd 110 bodů
4. ŠELEP Kamil TJ Přeštice 104 bodů
5. MAJER Václav Sokol Tymákov 93 bodů
6. ULRYCH Tomáš 1.NH Brno 90 bodů
7. CIESLAR Filip TJ S. Rokytnice 75 bodů
8. POČÁTECKÝ Pavel TJ Plzeň-Újezd 74 bodů
9. KRATOCHVÍL Michal SSK Vítkovice / TJ Stará Ves n/O. 73 bodů
10. TITL Pavel TJ Plzeň-Újezd 71 bodů

.