Svaz národní házené

112 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2017 »
PoUtStCtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Náhodná videa


Česká národní házená | Czech National Handball: TJ Stará Ves

Tagy

200) Zimní liga mládeže 2017 - DOROSTENKY

Dokumenty

Propozice Zimní ligy mládeže 2017 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

DOROSTENKY * Čtvrtfinále sk. A * 18. 2. 2017 * hala STARÁ VES NAD ODŘEJNICÍ

pořadatel: TJ Stará Ves n/O. (severomoravská oblast)
kontakt pořadatele: Rostislav Horkel ml. (tel.: 732 584 998, rostislav.horkel@seznam.cz)
ředitel akce: Martin Gřes (tel.: 724 434 262, e-mail: brolin@email.cz)
rozhodčí: David Poláček, Tomáš Strniště, David Rapčan
pořadí: 1.TJ Stará Ves n/O. (SM), 2.TJ S. Vracov (JM), 3.TJ Pustějov (SM), 4.TJ Chropyně (SM), 5.Draken Brno (JM), 6. 1.NH Brno (JM)
kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Čtvrtfinále sk. B * 18. 2. 2017 * hala NA BALKÁNĚ, PRAHA

pořadatel: KNH Spoje Praha (středočeská oblast)
kontakt pořadatele: Jiří Voldán (tel.: 723 292 971, e-mail: voldan3@seznam.cz)
ředitel akce: Mgr. Ladislava Janková (tel.: 603 147 358, e-mail: ladislava.jankova@beck.cz)
rozhodčí: Milan Erhart, Lukáš Jáneš
pořadí: 1.Sokol Krčín (VČ), 2.Sokol Bakov n/Jiz. (StČ), 3.KNH Spoje Praha (StČ), 4.TJ Avia Čakovice (StČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Čtvrtfinále sk. C * 5. 2. 2017 * Městská hala LITVÍNOV

pořadatel: KNH Litvínov (severočeská oblast) www.knhlitvinov.com
kontakt pořadatele: Petr Hojer (tel.: 602 408 764, e-mail: hojer.petr@seznam.cz)
ředitel akce: Václav Klik (tel.: 728 128 858, e-mail: klikvaclav@seznam.cz)
rozhodčí: Tomáš Sýkora, Vladimír Martínek
pořadí: 1. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 2. KNH Litvínov (SČ), 3. Sokol Tymákov (ZČ), 4. TJ Šroubárna Žatec (SČ), 5. Baník Most NH (SČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Semifinále sk. D * 12. 3. 2017 * hala PUSTĚJOV

pořadatel: TJ Pustějov (severomoravská oblast)
kontakt pořadatele: Ing. Milan Šimeček (tel.: 732 338 929, e-mail: simecek.milan@seznam.cz)
ředitel akce: Klára Benešová (tel.: 732 183 778, e-mail: klara.benesova@centrum.cz)
rozhodčí: Pavel Paško, David Rapčan, David Poláček
pořadí: 1. TJ S. Vracov (JM), 2. TJ Stará Ves n/O. (SM), 3. TJ Chropyně (SM), 4. Sokol Krčín (VČ), 5. TJ Pustějov (SM), 6. Sokol Bakov n/Jiz. (StČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Semifinále sk. E * 12. 3. 2017 * hala PLZEŇ-BORY

pořadatel: ZČ OSK SNH (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Romana Jabbourová (tel.: 604 109 391, e-mail: roja17@seznam.cz)
ředitel akce: Václav Klik (tel.: 728 128 858, e-mail: klikvaclav@seznam.cz)
rozhodčí: Ing. Pavel Jíra, Petr Rauch, Tomáš Chmelík
pořadí: 1. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 2. Sokol Tymákov (ZČ), 3. KNH Litvínov (SČ), 4. TJ Šroubárna Žatec (SČ), 5. KNH Spoje Praha (StČ), 6. TJ Avia Čakovice (StČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Finále * 25. – 26. 3. 2017 * hala PLZEŇ-BORY

pořadatel: ZČ OSK SNH (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Romana Jabbourová (tel.: 604 109 391, e-mail: roja17@seznam.cz)
ředitel akce: Václav Klik (tel.: 728 128 858, e-mail: klikvaclav@seznam.cz)
rozhodčí: Zdeněk Kalčík, Ladislav Molnár, Jan Malý
pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 3. TJ Stará Ves n/O. (SM), 4. TJ S. Vracov (JM), 5. TJ Chropyně (SM), 6. KNH Litvínov (SČ)
kompletní výsledky zde