Svaz národní házené

112 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« listopad 2017 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

199) Zimní liga mládeže 2017 - DOROSTENCI

Dokumenty

Propozice Zimní ligy mládeže 2017 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

DOROSTENCI * Čtvrtfinále sk. A * 12. 2. 2017 * hala PUSTĚJOV

pořadatel: SK Studénka (severomoravská oblast) www.skstudenka.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Milan Stiller (tel.: 737 319 575, e-mail: misti@centrum.cz)
ředitel akce: Rostislav Bajtek (tel.: 605 201 057, e-mail: rostislav.bajtek@msvmetal.eu)
rozhodčí: Lukáš Gorpiel, David Poláček, Tomáš Strniště
pořadí: 1.SK Studénka (SM), 2.TJ Stará Ves n/O. (SM), 3. 1.NH Brno (JM), 4.Sokol Ostopovice (JM), 5.Sokol Svinov (SM), 6.KNH Moravská Slavia Brno (JM)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Čtvrtfinále sk. B * ZRUŠENO

účastníci: TJ Spartak Modřany (StČ), Sokol Dobruška (VČ), Sokol Krčín (VČ)
všichni účastníci postupují do semifinále

DOROSTENCI * Čtvrtfinále sk. C * 5. 2. 2017 * Městská hala MOST

pořadatel: Baník Most NH (severočeská oblast) www.nhmost.webnode.cz
kontakt pořadatele: Lenka Walterová (tel.: 603 815 417, e-mail: lenka.walterova@seznam.cz)
ředitel akce: Karel Klas (tel.: 725 207 271, e-mail: karel.klas@seznam.cz)
rozhodčí: Jaroslav Bukovský, Jan Malý, Libor Kult
pořadí: 1. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 2. Sokol Tymákov (ZČ), 3. Baník Most NH (SČ), 4. TJ Šroubárna Žatec (SČ), 5. TJ Přeštice (ZČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Semifinále sk. D * 11. 3. 2017 * hala PUSTĚJOV

pořadatel: SK Studénka (severomoravská oblast) www.skstudenka.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Milan Stiller (tel.: 737 319 575, e-mail: misti@centrum.cz)
ředitel akce: Klára Benešová (tel.: 732 183 778, e-mail: klara.benesova@centrum.cz)
rozhodčí: David Poláček, Lukáš Gorpiel
pořadí: 1. SK Studénka (SM), 2. TJ Stará Ves n/O. (SM), 3. Sokol Dobruška (VČ), 4. Sokol Svinov (SM), 5. 1.NH Brno (JM), 6. Sokol Ostopovice (JM)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Semifinále sk. E * 5. 3. 2017 * Městská hala MOST

pořadatel: Baník Most NH (severočeská oblast) www.nhmost.webnode.cz
kontakt pořadatele: Lenka Walterová (tel.: 603 815 417, e-mail: lenka.walterova@seznam.cz)
ředitel akce: Karel Klas (tel.: 725 207 271, e-mail: karel.klas@seznam.cz)
rozhodčí: Jaroslav Bukovský, Jan Malý, Vladimír Martínek
pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. Baník Most NH (SČ), 3. TJ Šroubárna Žatec (SČ), 4. TJ Spartak Modřany (StČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Finále * 25. – 26. 3. 2017 * hala ŽATEC (TJ Sever Žatec)

pořadatel: TJ Šroubárna Žatec (severočeská oblast) www.nhzatec.cz
kontakt pořadatele: Miluše Plecitá (tel.: 731 103 474, e-mail: miluse.plecita@seznam.cz)
ředitel akce: Ing. Josef Popelka (tel.: 737 269 207, e-mail: popelka.j@epl.cz)
rozhodčí: Tomáš Sýkora, Lukáš Zimmermann, Jaroslav Bešta
pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. Sokol Dobruška (VČ), 3. Baník Most NH (SČ), 4. TJ Stará Ves n/O. (SM), 5. TJ Šroubárna Žatec (SČ)
kompletní výsledky zde