Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Čechy Morava 23.6. 2013

Tagy

175) 2. LIGA MUŽŮ SK. B 2016/17 - rozpis utkání podzim 2016

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
601 28.8.2016 10,00 TJ S. Podh.Újezd SKNH Veselí n/M 16 : 24 ( 8 : 15 ) Barabáš M.
602 28.8.2016 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Kokory 13 : 19 ( 7 : 10 ) Bittner L.
603 28.8.2016 11,00 Sokol Dobruška TJ S. Ostopovice 23 : 16 ( 15 : 8 ) Šimánek P.
604 28.8.2016 14,15 TJ S. Osek n/B KNH MS Brno 16 : 19 ( 11 : 12 ) Jurtík P.
605 28.8.2016 15,00 Sokol Svinov SK Studénka 16 : 12 ( 9 : 6 ) Ziegler M.
606 28.8.2016 12,15 TJ Stará Ves n/O Draken Brno 23 : 12 ( 13 : 5 ) Paško P.
                     
607 4.9.2016 10,15 SKNH Veselí n/M Sokol Kokory 16 : 15 ( 8 : 6 ) Jurtík P.
608 4.9.2016 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Dobruška 17 : 16 ( 10 : 10 ) Jáneš L.
609 4.9.2016 10,15 TJ S. Ostopovice TJ S. Podh.Újezd 18 : 19 ( 8 : 8 ) Bláha J.
610 4.9.2016 10,30 SK Studénka TJ S. Osek n/B 19 : 15 ( 9 : 8 ) Paško P.
611 4.9.2016 10,30 Draken Brno Sokol Svinov 18 : 10 ( 10 : 4 ) Václavek J.
612 4.9.2016 10,30 KNH MS Brno TJ Stará Ves n/O 21 : 23 ( 11 : 12 ) Kotlář P.
                     
613 10.9.2016 16,00 SKNH Veselí n/M TJ S. Osek n/B 18 : 15 ( 10 : 9 ) Přikryl M.
614 10.9.2016 16,00 Sokol Kokory SK Studénka 15 : 19 ( 9 : 11 ) Paško P.
615 10.9.2016 14,30 Sokol Dobruška Draken Brno 15 : 15 ( 8 : 11 ) Kotlář P.
616 10.9.2016 13,00 TJ S. Podh.Újezd KNH MS Brno 17 : 18 ( 8 : 10 ) Václavek J.
617 10.9.2016 16,00 Sokol Svinov Jiskra Humpolec 19 : 14 ( 9 : 8 ) Gorpiel L.
618 10.9.2016 14,30 TJ Stará Ves n/O TJ S. Ostopovice 24 : 17 ( 15 : 8 ) Ziegler M.
                     
619 11.9.2016 10,15 SKNH Veselí n/M SK Studénka 10 : 0 kont. Přikryl M.
620 11.9.2016 10,30 TJ S. Osek n/B Sokol Kokory 19 : 18 ( 10 : 9 ) Gorpiel L.
621 11.9.2016 10,15 Sokol Dobruška KNH MS Brno 14 : 12 ( 7 : 5 ) Šimánek P.
622 11.9.2016 9,00 TJ S. Podh.Újezd Draken Brno 19 : 25 ( 6 : 14 ) Kotlář P.
623 11.9.2016 10,30 TJ Stará Ves n/O Jiskra Humpolec 26 : 15 ( 13 : 4 ) Ziegler M.
624 11.9.2016 10,30 Sokol Svinov TJ S. Ostopovice 22 : 18 ( 13 : 10 ) Paško P.
                     
633 17.9.2016 15,00 Sokol Dobruška TJ S. Podh.Újezd 21 : 16 ( 15 : 9 ) Bittner L.
                     
625 18.9.2016 10,15 TJ S. Ostopovice SKNH Veselí n/M 15 : 17 ( 8 : 8 ) Jáneš L.
626 18.9.2016 10,30 Sokol Dobruška Sokol Kokory 11 : 20 ( 7 : 7 ) Bittner L.
627 18.9.2016 10,30 Jiskra Humpolec TJ S. Podh.Újezd 18 : 14 ( 8 : 6 ) Váca J.
628 18.9.2016 14,15 TJ S. Osek n/B TJ Stará Ves n/O 20 : 28 ( 12 : 15 ) Kotlář P.
629 18.9.2016 10,30 SK Studénka Draken Brno 19 : 15 ( 9 : 8 ) Ziegler M.
630 18.9.2016 10,30 KNH MS Brno Sokol Svinov 20 : 15 ( 6 : 7 ) Erhart M.
                     
631 25.9.2016 10,30 Jiskra Humpolec SKNH Veselí n/M 21 : 10 ( 10 : 4 ) Váca J.
632 25.9.2016 14,30 Sokol Kokory TJ S. Ostopovice 15 : 14 ( 7 : 8 ) Ziegler M.
634 25.9.2016 15,00 Sokol Svinov TJ S. Osek n/B 19 : 16 ( 10 : 7 ) Gorpiel L.
635 25.9.2016 10,30 SK Studénka TJ Stará Ves n/O 20 : 19 ( 8 : 10 ) Přikryl M.
636 25.9.2016 10,30 Draken Brno KNH MS Brno 19 : 17 ( 11 : 9 ) Maiwaelder J.
                     
637 1.10.2016 16,00 Draken Brno SKNH Veselí n/M 15 : 16 ( 9 : 8 ) Šimánek P.
638 1.10.2016 16,00 KNH MS Brno Sokol Kokory 15 : 13 ( 9 : 7 ) Kotlář P.
639 1.10.2016 16,00 Sokol Svinov Sokol Dobruška 22 : 17 ( 12 : 8 ) Paško P.
640 1.10.2016 16,00 TJ Stará Ves n/O TJ S. Podh.Újezd 22 : 19 ( 14 : 13 ) Gorpiel L.
641 1.10.2016 16,00 Jiskra Humpolec TJ S. Osek n/B 19 : 15 ( 9 : 7 ) Bláha J.
642 1.10.2016 15,30 TJ S. Ostopovice SK Studénka 22 : 27 ( 10 : 15 ) Váca J.
                     
643 2.10.2016 10,30 Draken Brno Sokol Kokory 20 : 14 ( 12 : 12 ) Váca J.
644 2.10.2016 10,30 KNH MS Brno SKNH Veselí n/M 17 : 23 ( 11 : 11 ) Přikryl M.
645 2.10.2016 10,30 Sokol Svinov TJ S. Podh.Újezd 22 : 24 ( 11 : 11 ) Paško P.
646 2.10.2016 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Dobruška 17 : 18 ( 8 : 10 ) Gorpiel L.
647 2.10.2016 10,30 Jiskra Humpolec SK Studénka 15 : 9 ( 5 : 4 ) Václavek J.
648 2.10.2016 10,15 TJ S. Ostopovice TJ S. Osek n/B 19 : 18 ( 11 : 8 ) Kotlář P.
                     
649 9.10.2016 10,30 Sokol Dobruška SKNH Veselí n/M 18 : 18 ( 9 : 8 ) Bittner L.
650 9.10.2016 10,00 TJ S. Podh.Újezd Sokol Kokory 17 : 17 ( 11 : 10 ) Beran M.
651 9.10.2016 10,15 TJ S. Ostopovice Jiskra Humpolec 20 : 15 ( 12 : 8 ) Oweis K.
652 9.10.2016 14,15 TJ S. Osek n/B Draken Brno 14 : 17 ( 7 : 7 ) Jurtík P.
653 9.10.2016 10,30 SK Studénka KNH MS Brno 21 : 20 ( 12 : 7 ) Paško P.
654 9.10.2016 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Svinov 22 : 18 ( 8 : 10 ) Maiwaelder J.
                     
655 15.10.2016 16,00 SKNH Veselí n/M Sokol Svinov 20 : 22 ( 9 : 10 ) Přikryl M.
656 15.10.2016 11,00 Sokol Kokory TJ Stará Ves n/O 16 : 17 ( 9 : 9 ) Erhart M.
657 15.10.2016 16,00 TJ S. Osek n/B Sokol Dobruška 9 : 15 ( 4 : 8 ) Maiwaelder J.
658 15.10.2016 16,00 SK Studénka TJ S. Podh.Újezd 25 : 19 ( 12 : 10 ) Ziegler M.
659 15.10.2016 16,00 Draken Brno Jiskra Humpolec 23 : 9 ( 10 : 3 ) Václavek J.
660 15.10.2016 16,00 KNH MS Brno TJ S. Ostopovice 22 : 14 ( 14 : 6 ) Šimánek P.
                     
661 16.10.2016 10,15 SKNH Veselí n/M TJ Stará Ves n/O 22 : 19 ( 9 : 9 ) Přikryl M.
662 16.10.2016 11,00 Sokol Kokory Sokol Svinov 16 : 17 ( 5 : 10 ) Jurtík P.
663 16.10.2016 10,30 TJ S. Osek n/B TJ S. Podh.Újezd 22 : 16 ( 12 : 6 ) Jáneš L.
664 16.10.2016 10,30 SK Studénka Sokol Dobruška 21 : 18 ( 13 : 8 ) Ziegler M.
665 16.10.2016 10,30 Draken Brno TJ S. Ostopovice 17 : 11 ( 6 : 2 ) Šimánek P.
666 16.10.2016 10,30 KNH MS Brno Jiskra Humpolec 24 : 9 ( 12 : 5 ) Kotlář P.