Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« únor 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

165) 1. LIGA MUŽŮ 2016/17 - rozpis utkání jaro 2017

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
79 8.4.2017 13,45 SSK Vítkovice TJ DIOSS Nýřany 18 : 23 ( 8 : 14 ) Přikryl M.
80 8.4.2017 16,00 TJ S. Rokytnice TJ Přeštice 20 : 19 ( 11 : 13 ) Ziegler M.
81 8.4.2017 16,00 1. NH Brno TJ S. Nezvěstice 20 : 19 ( 11 : 11 ) Maiwaelder
82 8.4.2017 16,00 Sokol Krčín Sokol Tymákov 22 : 21 ( 11 : 12 ) Jáneš L.
83 8.4.2017 16,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Podlázky 17 : 15 ( 7 : 6 ) Erhart M.
84 8.4.2017 16,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S.Opatovice n/L 24 : 15 ( 13 : 7 ) Kalčík Z.
                     
85 9.4.2017 10,30 TJ S. Rokytnice TJ DIOSS Nýřany 16 : 19 ( 5 : 8 ) Gorpiel L.
86 9.4.2017 11,55 SSK Vítkovice TJ Přeštice 13 : 24 ( 7 : 14 ) Cedidlo J.
87 9.4.2017 11,00 Sokol Krčín TJ S. Nezvěstice 17 : 21 ( 8 : 14 ) Bittner L.
88 9.4.2017 10,30 1. NH Brno Sokol Tymákov 21 : 27 ( 9 : 14 ) Václavík A.
89 9.4.2017 11,00 TJ Avia Čakovice TJ S.Opatovice n/L 12 : 12 ( 8 : 9 ) Jezbera V.
90 9.4.2017 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S. Podlázky 17 : 18 ( 8 : 10 ) Baumruk J.
                     
73 14.4.2017 11,00 TJ Přeštice TJ DIOSS Nýřany 17 : 16 ( 7 : 9 ) Malý J.
74 14.4.2017 14,15 TJ S. Nezvěstice TJ Avia Čakovice 19 : 16 ( 11 : 7 ) Jíra P.
75 14.4.2017 16,00 Sokol Tymákov TJ Plzeň-Újezd 18 : 18 ( 6 : 9 ) Adámek J.
76 14.4.2017 15,00 SSK Vítkovice TJ S. Rokytnice 17 : 14 ( 6 : 7 ) Ziegler M.
77 14.4.2017 14,30 TJ S. Podlázky 1. NH Brno 22 : 22 ( 12 : 10 ) Václavek J.
78 14.4.2017 10,30 TJ S.Opatovice n/L Sokol Krčín 18 : 18 ( 11 : 9 ) Beran M.
                     
91 23.4.2017 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ Plzeň-Újezd 19 : 18 ( 9 : 7 ) Bukovský J.
92 23.4.2017 9,30 TJ Přeštice TJ S. Nezvěstice 24 : 17 ( 10 : 8 ) Bešta J.
93 23.4.2017 16,00 Sokol Tymákov TJ Avia Čakovice 21 : 25 ( 13 : 14 ) Sýkora T.
94 23.4.2017 10,30 TJ S.Opatovice n/L SSK Vítkovice 15 : 15 ( 9 : 4 ) Šimánek P.
95 23.4.2017 14,00 1. NH Brno TJ S. Rokytnice 19 : 10 ( 10 : 3 ) Václavík A.
96 23.4.2017 14,30 TJ S. Podlázky Sokol Krčín 19 : 19 ( 10 : 11 ) Bittner L.
                     
97 30.4.2017 11,00 TJ Avia Čakovice TJ DIOSS Nýřany 14 : 18 ( 4 : 7 ) Václavek J.
98 30.4.2017 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ Přeštice 25 : 19 ( 12 : 9 ) Baumruk J.
99 30.4.2017 16,00 TJ S. Nezvěstice Sokol Tymákov 22 : 18 ( 11 : 6 ) Zadražil S.
100 30.4.2017 15,00 SSK Vítkovice TJ S. Podlázky 24 : 17 ( 10 : 8 ) Přikryl M.
101 30.4.2017 14,00 TJ S.Opatovice n/L TJ S. Rokytnice 18 : 14 ( 10 : 5 ) Váca J.
102 30.4.2017 11,00 Sokol Krčín 1. NH Brno 18 : 13 ( 7 : 7 ) Bukovský J.
                     
103 13.5.2017 14,00 TJ DIOSS Nýřany 1. NH Brno 18 : 15 ( 11 : 9 ) Zadražil S.
104 13.5.2017 16,00 TJ Přeštice Sokol Krčín 18 : 16 ( 10 : 8 ) Jezbera V.
105 13.5.2017 12,10 TJ S. Nezvěstice TJ S. Podlázky 26 : 20 ( 10 : 8 ) Holý J.
106 13.5.2017 16,00 Sokol Tymákov TJ S.Opatovice n/L 17 : 21 ( 8 : 12 ) Adámek J.
107 13.5.2017 13,45 SSK Vítkovice TJ Avia Čakovice 13 : 12 ( 8 : 9 ) Václavek J.
108 13.5.2017 16,00 TJ S. Rokytnice TJ Plzeň-Újezd 17 : 16 ( 11 : 12 ) Bláha J.
                     
109 14.5.2017 11,00 TJ Přeštice 1. NH Brno 21 : 15 ( 13 : 9 ) Baumruk J.
110 14.5.2017 10,30 TJ DIOSS Nýřany Sokol Krčín 14 : 12 ( 7 : 9 ) Adámek J.
111 14.5.2017 11,00 Sokol Tymákov TJ S. Podlázky 21 : 20 ( 13 : 11 ) Holý J.
112 14.5.2017 8,05 TJ S. Nezvěstice TJ S.Opatovice n/L 19 : 17 ( 8 : 10 ) Rauch P.
113 14.5.2017 10,30 TJ S. Rokytnice TJ Avia Čakovice 19 : 16 ( 9 : 8 ) Gorpiel L.
114 14.5.2017 11,55 SSK Vítkovice TJ Plzeň-Újezd 19 : 16 ( 8 : 9 ) Šimánek P.
                     
115 21.5.2017 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ S. Nezvěstice 14 : 14 ( 8 : 7 ) Bešta J.
116 21.5.2017 11,00 TJ Přeštice Sokol Tymákov 22 : 21 ( 7 : 11 ) Baumruk J.
117 21.5.2017 11,00 TJ Avia Čakovice TJ Plzeň-Újezd 12 : 19 ( 8 : 9 ) Váca J.
118 21.5.2017 14,00 1. NH Brno SSK Vítkovice 19 : 24 ( 7 : 11 ) Bittner L.
119 21.5.2017 11,00 Sokol Krčín TJ S. Rokytnice 20 : 17 ( 9 : 9 ) Erhart M.
120 21.5.2017 10,30 TJ S. Podlázky TJ S.Opatovice n/L 24 : 22 ( 12 : 12 ) Bukovský J.
                     
121 27.5.2017 16,00 TJ S. Podlázky TJ DIOSS Nýřany 15 : 18 ( 7 : 5 ) Bittner L.
122 27.5.2017 16,00 TJ S.Opatovice n/L TJ Přeštice 29 : 24 ( 15 : 14 ) Erhart M.
123 27.5.2017 16,00 TJ S. Nezvěstice SSK Vítkovice 21 : 14 ( 10 : 8 ) Zadražil S.
124 27.5.2017 16,00 Sokol Tymákov TJ S. Rokytnice 17 : 17 ( 9 : 10 ) Malý J.
125 27.5.2017 16,00 TJ Avia Čakovice 1. NH Brno 13 : 17 ( 10 : 12 ) Jáneš L.
126 27.5.2017 16,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Krčín 15 : 15 ( 6 : 9 ) Sýkora T.
                     
127 28.5.2017 11,00 TJ S.Opatovice n/L TJ DIOSS Nýřany 17 : 18 ( 10 : 7 ) Václavik A.
128 28.5.2017 11,00 TJ S. Podlázky TJ Přeštice 16 : 18 ( 9 : 11 ) Beran M.
129 28.5.2017 11,00 Sokol Tymákov SSK Vítkovice 25 : 27 ( 12 : 15 ) Sýkora T.
130 28.5.2017 11,00 TJ S. Nezvěstice TJ S. Rokytnice 16 : 10 ( 8 : 6 ) Rauch P.
131 28.5.2017 11,00 TJ Plzeň-Újezd 1. NH Brno 20 : 15 ( 7 : 6 ) Bukovský J.
132 28.5.2017 11,00 TJ Avia Čakovice Sokol Krčín 21 : 13 ( 12 : 7 ) Přikryl M.