Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

164) 1. LIGA MUŽŮ 2016/17 - rozpis utkání podzim 2016

č.u datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
1 28.8.2016 16,00 Sokol Tymákov TJ DIOSS Nýřany 14 : 19 ( 5 : 8 ) Adámek J.
2 28.8.2016 11,00 TJ Avia Čakovice TJ Přeštice 9 : 13 ( 5 : 6 ) Gorpiel L.
3 28.8.2016 11,00 TJ S. Nezvěstice TJ Plzeň-Újezd 32 : 22 ( 15 : 7 ) Baumruk J.
4 28.8.2016 15,00 SSK Vítkovice Sokol Krčín 14 : 15 ( 6 : 6 ) Přikryl M.
5 28.8.2016 14,30 TJ S. Podlázky TJ S. Rokytnice 15 : 15 ( 9 : 9 ) Malý J.
6 28.8.2016 14,00 TJ S.Opatovice n/L 1. NH Brno 27 : 21 ( 13 : 11 ) Václavík A.
                     
7 4.9.2016 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ Přeštice 23 : 23 ( 11 : 12 ) Baumruk J.
8 4.9.2016 11,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Nezvěstice 15 : 13 ( 9 : 8 ) Váca J.
9 4.9.2016 11,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Tymákov 20 : 16 ( 11 : 8 ) Zadražil S.
10 4.9.2016 10,30 TJ S. Rokytnice SSK Vítkovice 15 : 14 ( 9 : 6 ) Ziegler M.
11 4.9.2016 14,00 1. NH Brno TJ S. Podlázky 19 : 18 ( 12 : 11 ) Bláha J.
12 4.9.2016 11,00 Sokol Krčín TJ S.Opatovice n/L 22 : 20 ( 12 : 14 ) Bukovský J.
                     
13 10.9.2016 14,00 TJ DIOSS Nýřany SSK Vítkovice 19 : 14 ( 11 : 8 ) Bukovský J.
14 10.9.2016 14,00 TJ Přeštice TJ S. Rokytnice 22 : 8 ( 10 : 3 ) Rauch P.
15 10.9.2016 16,30 TJ S. Nezvěstice 1. NH Brno 16 : 13 ( 9 : 6 ) Zadražil S.
16 10.9.2016 13,00 Sokol Tymákov Sokol Krčín 20 : 21 ( 8 : 11 ) Hejl Z.
17 10.9.2016 14,00 TJ S. Podlázky TJ Avia Čakovice 17 : 13 ( 9 : 7 ) Jezbera V.
18 10.9.2016 16,00 TJ S.Opatovice n/L TJ Plzeň-Újezd 22 : 20 ( 9 : 10 ) Šimánek P.
                     
19 11.9.2016 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ S. Rokytnice 24 : 19 ( 14 : 11 ) Jančík P.
20 11.9.2016 11,00 TJ Přeštice SSK Vítkovice 24 : 5 ( 13 : 3 ) Jíra P.
21 11.9.2016 8,15 TJ S. Nezvěstice Sokol Krčín 18 : 17 ( 8 : 6 ) Slavík V.
22 11.9.2016 11,55 Sokol Tymákov 1. NH Brno 24 : 18 ( 12 : 7 ) Zadražil S.
23 11.9.2016 11,30 TJ S.Opatovice n/L TJ Avia Čakovice 20 : 15 ( 13 : 7 ) Beran M.
24 11.9.2016 10,30 TJ S. Podlázky TJ Plzeň-Újezd 21 : 22 ( 13 : 11 ) Václavek J.
                     
25 18.9.2016 10,00 TJ Plzeň-Újezd TJ DIOSS Nýřany 22 : 22 ( 13 : 13 ) Holý J.
26 18.9.2016 14,15 TJ S. Nezvěstice TJ Přeštice 16 : 18 ( 8 : 11 ) Hejl Z.
27 18.9.2016 11,00 TJ Avia Čakovice Sokol Tymákov 10 : 15 ( 7 : 6 ) Zadražil S.
28 18.9.2016 15,00 SSK Vítkovice TJ S.Opatovice n/L 19 : 20 ( 11 : 15 ) Václavek J.
29 18.9.2016 10,30 TJ S. Rokytnice 1. NH Brno 22 : 18 ( 9 : 8 ) Gorpiel L.
30 18.9.2016 14,30 Sokol Krčín TJ S. Podlázky 16 : 10 ( 7 : 6 ) Přikryl M.
                     
31 25.9.2016 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ Avia Čakovice 24 : 10 ( 13 : 4 ) Hejl Z.
32 25.9.2016 11,00 TJ Přeštice TJ Plzeň-Újezd 17 : 17 ( 7 : 10 ) Slavík V.
33 25.9.2016 16,00 Sokol Tymákov TJ S. Nezvěstice 30 : 19 ( 15 : 10 ) Baumruk J.
34 25.9.2016 14,30 TJ S. Podlázky SSK Vítkovice 19 : 22 ( 11 : 12 ) Bittner L.
35 25.9.2016 10,30 TJ S. Rokytnice TJ S.Opatovice n/L 23 : 21 ( 11 : 10 ) Ziegler M.
36 25.9.2016 14,00 1. NH Brno Sokol Krčín 17 : 19 ( 8 : 10 ) Václavík A.
                     
37 1.10.2016 16,00 1. NH Brno TJ DIOSS Nýřany 15 : 23 ( 9 : 12 ) Přikryl M.
38 1.10.2016 16,00 Sokol Krčín TJ Přeštice 24 : 21 ( 11 : 11 ) Malý J.
39 1.10.2016 15,30 TJ S. Podlázky TJ S. Nezvěstice 15 : 15 ( 11 : 6 ) Zadražil S.
40 1.10.2016 16,00 TJ S.Opatovice n/L Sokol Tymákov 26 : 24 ( 16 : 15 ) Václavík A.
41 1.10.2016 16,00 TJ Avia Čakovice SSK Vítkovice 13 : 16 ( 4 : 7 ) Václavek J.
42 1.10.2016 16,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S. Rokytnice 20 : 20 ( 10 : 8 ) Sýkora T.
                     
43 2.10.2016 10,30 1. NH Brno TJ Přeštice 15 : 20 ( 7 : 9 ) Šimánek P.
44 2.10.2016 11,00 Sokol Krčín TJ DIOSS Nýřany 21 : 30 ( 14 : 15 ) Václavík A.
45 2.10.2016 10,30 TJ S. Podlázky Sokol Tymákov 22 : 19 ( 14 : 10 ) Adámek J.
46 2.10.2016 10,30 TJ S.Opatovice n/L TJ S. Nezvěstice 19 : 16 ( 8 : 7 ) Malý J.
47 2.10.2016 11,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Rokytnice 10 : 14 ( 6 : 10 ) Bláha J.
48 2.10.2016 10,00 TJ Plzeň-Újezd SSK Vítkovice 20 : 21 ( 9 : 10 ) Baumruk J.
                     
49 9.10.2016 14,15 TJ S. Nezvěstice TJ DIOSS Nýřany 20 : 25 ( 13 : 14 ) Holý J.
50 9.10.2016 14,00 Sokol Tymákov TJ Přeštice 22 : 25 ( 10 : 13 ) Malý J.
51 9.10.2016 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ Avia Čakovice 21 : 15 ( 10 : 6 ) Bukovský J.
52 9.10.2016 15,00 SSK Vítkovice 1. NH Brno 14 : 16 ( 7 : 7 ) Ziegler M.
53 9.10.2016 10,30 TJ S. Rokytnice Sokol Krčín 15 : 15 ( 11 : 8 ) Gorpiel L.
54 9.10.2016 14,00 TJ S.Opatovice n/L TJ S. Podlázky 24 : 21 ( 10 : 10 ) Václavek J.
                     
55 15.10.2016 14,00 TJ DIOSS Nýřany TJ S. Podlázky 18 : 16 ( 10 : 10 ) Jančík P.
56 15.10.2016 16,00 TJ Přeštice TJ S.Opatovice n/L 19 : 17 ( 9 : 5 ) Sýkora T.
57 15.10.2016 13,45 SSK Vítkovice TJ S. Nezvěstice 17 : 10 ( 9 : 6 ) Jurtík P.
58 15.10.2016 16,00 TJ S. Rokytnice Sokol Tymákov 23 : 22 ( 10 : 11 ) Jáneš L.
59 15.10.2016 16,00 1. NH Brno TJ Avia Čakovice 17 : 21 ( 9 : 9 ) Kotlář P.
60 15.10.2016 16,00 Sokol Krčín TJ Plzeň-Újezd 19 : 19 ( 10 : 10 ) Bittner L.
                     
61 16.10.2016 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ S.Opatovice n/L 23 : 16 ( 14 : 10 ) Sýkora T.
62 16.10.2016 11,30 TJ Přeštice TJ S. Podlázky 24 : 20 ( 12 : 10 ) Slavík V.
63 16.10.2016 11,55 SSK Vítkovice Sokol Tymákov 22 : 23 ( 12 : 12 ) Maiwaelder
64 16.10.2016 10,30 TJ S. Rokytnice TJ S. Nezvěstice 17 : 13 ( 8 : 7 ) Erhart M.
65 16.10.2016 10,30 1. NH Brno TJ Plzeň-Újezd 16 : 28 ( 7 : 15 ) Václavek J.
66 16.10.2016 11,00 Sokol Krčín TJ Avia Čakovice 20 : 15 ( 10 : 8 ) Beran M.
                     
67 23.10.2016 13,00 TJ DIOSS Nýřany Sokol Tymákov 19 : 15 ( 8 : 7 ) Bukovský J.
68 23.10.2016 11,00 TJ Přeštice TJ Avia Čakovice 19 : 16 ( 11 : 6 ) Baumruk J.
69 23.10.2016 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S. Nezvěstice 21 : 22 ( 12 : 13 ) Jančík P.
70 23.10.2016 11,00 Sokol Krčín SSK Vítkovice 27 : 16 ( 18 : 7 ) Váca J.
71 23.10.2016 10,30 TJ S. Rokytnice TJ S. Podlázky 21 : 19 ( 12 : 9 ) Gorpiel L.
72 23.10.2016 14,00 1. NH Brno TJ S.Opatovice n/L 20 : 25 ( 12 : 15 ) Maiwaelder