Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« listopad 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Náhodná videa


Čechy-Morava 1987 - muži

Tagy

159) Finále Zimní ligy dorostenců 2016

pořadatel: TJ Šroubárna Žatec

místo konání: Sportovní hala TJ Sever Žatec

termín konání: 2. – 3. 4. 2016

ředitel akce: Karel Klas

rozhodčí: Martin Leugner, Miroslav Beran, Michal Barabáš

Rozpis utkání finále Zimní ligy dorostenců 2016:
sobota 2. 4. 2016
1. 8,00 Sokol Tymákov TJ Avia Čakovice 12 : 13 (7 : 8) Beran M.
2. 8,35 TJ Šroubárna Žatec SK Studénka 7 : 8 (4 : 1) Barabáš M.
3. 9,10 TJ Plzeň-Újezd TJ Stará Ves n/O. 13 : 10 (6 : 3) Leugner M.
4. 9,45 Draken Brno Sokol Tymákov 14 : 12 (8 : 5) Beran M.
5. 10,20 TJ Šroubárna Žatec TJ Plzeň-Újezd 10 : 14 (2 : 7) Barabáš M.
6. 10,55 SK Studénka TJ Avia Čakovice 17 : 16 (9 : 8) Leugner M.
7. 11,30 TJ Stará Ves n/O. Draken Brno 11 : 7 (7 : 5) Beran M.
8. 12,05 Sokol Tymákov TJ Šroubárna Žatec 7 : 9 (6 : 4) Barabáš M.
9. 13,10 TJ Avia Čakovice TJ Plzeň-Újezd 10 : 16 (5 : 10) Leugner M.
10. 13,45 SK Studénka TJ Stará Ves n/O. 16 : 15 (9 : 7) Barabáš M.
11. 14,20 TJ Avia Čakovice Draken Brno 12 : 13 (5 : 5) Leugner M.
12. 14,55 TJ Stará Ves n/O. TJ Šroubárna Žatec 18 : 16 (10 : 9) Beran M.
13. 15,30 TJ Plzeň-Újezd Sokol Tymákov 14 : 8 (7 : 2) Leugner M.
14. 16,05 Draken Brno SK Studénka 16 : 12 (8 : 6) Barabáš M.
15. 16,40 TJ Avia Čakovice TJ Šroubárna Žatec 10 : 12 (4 : 6) Beran M.
neděle 3. 4. 2016
16. 8,30 Sokol Tymákov TJ Stará Ves n/O. 13 : 16 (5 : 6) Barabáš M.
17. 9,05 TJ Plzeň-Újezd SK Studénka 16 : 4 (8 : 1) Leugner M.
18. 9,40 TJ Šroubárna Žatec Draken Brno 15 : 14 (5 : 9) Beran M.
19. 10,15 TJ Stará Ves n/O. TJ Avia Čakovice 11 : 7 (4 : 4) Barabáš M.
20. 10,50 SK Studénka Sokol Tymákov 12 : 15 (4 : 6) Beran M.
21. 11,25 Draken Brno TJ Plzeň-Újezd 9 : 14 (4 : 7) Leugner M.
Konečná tabulka
Pořadí Družstvo Zápasy Skóre Body
1. TJ Plzeň-Újezd 6 6 – 0 – 0 87 : 51 12
2. TJ Stará Ves n/O. 6 4 – 0 – 2 81 : 72 8
3. Draken Brno 6 3 – 0 – 3 73 : 76 6
4. TJ Šroubárna Žatec 6 3 – 0 – 3 69 : 71 6
5. SK Studénka 6 3 – 0 – 3 69 : 85 6
6. TJ Avia Čakovice 6 1 – 0 – 5 68 : 81 2
7. Sokol Tymákov 6 1 – 0 – 5 67 : 78 2
Nejlepší hráči
brankář Marek Holáň TJ Stará Ves n/O.
obránce Daniel Kořenek TJ Plzeň-Újezd
utočník Jaroslav Šimáček TJ Avia Čakovice
střelec Jaroslav Šimáček – 42 branek TJ Avia Čakovice

Sdílejte s přáteli: