Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

154) Zimní liga mládeže 2016 - DOROSTENKY

Dokumenty

Propozice Zimní ligy mládeže 2016 zde
Oprava Propozic Zimní ligy mládeže 2016 č. 1 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

DOROSTENKY * Čtvrtfinále sk. A * 6. 2. 2016 * hala STARÁ VES NAD ODŘEJNICÍ

pořadatel: TJ Stará Ves n/O. (severomoravská oblast)
kontakt pořadatele: Rostislav Horkel ml. (tel.: 732 584 998)
ředitel akce: Rostislav Horkel ml. (tel.: 732 584 998)
rozhodčí: Michal Kratochvíl, Lukáš Gorpiel, Rostislav Horkel st.
pořadí: 1. Sokol Svinov (SM), 2. TJ Stará Ves n/O. (SM), 3. TJ S. Vracov (JM), 4. Draken Brno (JM), 5. TJ S. Pustějov (SM), 6. 1.NH Brno (JM)
kompletní výsledky ZDE

DOROSTENKY * Čtvrtfinále sk. B * 13. 2. 2016 * hala ČESKÁ SKALICE

pořadatel: Sokol Krčín (východočeská oblast)
kontakt pořadatele: Robert Šefc (tel.: 724 053 723)
ředitel akce: Věra Zimlová
rozhodčí: M. Petruželka, P. Kotlář
pořadí: 1. Sokol Krčín (VČ), 2. Sokol Bakov n/J. (StČ), 3. KNH Spoje Praha (StČ)
kompletní výsledky ZDE

DOROSTENKY * Čtvrtfinále sk. C * 7. 2. 2016 * hala PLZEŇ-BOLEVEC

pořadatel: SK Plzeň-Bolevec (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Václava Šmídlová (tel.: 604 109 391)
ředitel akce: Václav Klik (tel.: 728 128 858)
rozhodčí: Ing. Pavel Jíra, Zdeněk Hejl, Petr Chmelík
pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 3. TJ S. Kyšice (ZČ), 4. Baník Most NH (SČ), 5. SK Chomutov NH (SČ), 6. KNH Litvínov (SČ)
kompletní výsledky ZDE

DOROSTENKY * Semifinále sk. D * 13. 3. 2016 * hala PUSTĚJOV

pořadatel: TJ Pustějov (severomoravská oblast)
kontakt pořadatele: Ing. Milan Šimeček (tel.: 732 338 929)
ředitel akce: Petra Malchárková (tel.: 604 446 437)
rozhodčí: Robert Pechal, Jaromír Havlík, Michal Kratochvíl
pořadí: 1. TJ S. Vracov (JM), 2. Sokol Krčín (VČ), 3. TJ Stará Ves n/O. (SM), 4. Sokol Svinov (SM), 5. Draken Brno (JM), 6. TJ Pustějov (SM)
kompletní výsledky ZDE

DOROSTENKY * Semifinále sk. E * 6. 3. 2016 * hala PLZEŇ-BOLEVEC

pořadatel: SK Plzeň-Bolevec (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Václava Šmídlová (tel.: 604 109 391)
ředitel akce: Václav Klik (tel.: 728 128 858)
rozhodčí: Ing. Pavel Jíra, Lukáš Zimmermann, Mgr. Pavel Souček
pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 3. TJ S. Kyšice (ZČ), 4. Baník Most NH (SČ), 5. KNH Spoje Praha (StČ), 6. Sokol Bakov n/J. (StČ)
kompletní výsledky ZDE

DOROSTENKY * Finále * 2. – 3. 4. 2016 * hala PLZEŇ-BOLEVEC

pořadatel: SK Plzeň-Bolevec (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Václava Šmídlová (tel.: 604 109 391)
ředitel akce: Václav Klik (tel.: 728 128 858)
rozhodčí: Petr Jančík, Lukáš Zimmermann, Tomáš Sýkora
pořadí: 1. Sokol Krčín (VČ), 2. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 3. Sokol Tymákov (ZČ), 4. TJ Stará Ves n/O. (SM), 5. TJ S. Kyšice (ZČ), 6. TJ S. Vracov (JM),
kompletní výsledky ZDE
fotogalerie účastníků ZDE