Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

142) 2. LIGA ŽEN SK. A 2015/16 - rozpis utkání JARO 2016

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
831 10.4.2016 12,30 TJ S. Podlázky Sokol Tymákov B 11 : 28 ( 4 : 11 ) Málek Jos.
832 10.4.2016 13,00 Baník Most NH Sokol Blovice 13 : 17 ( 7 : 9 ) Kult L.
833 10.4.2016 11,00 Spartak Modřany TJ Plzeň-Újezd 12 : 8 ( 5 : 4 ) Bláha J.
                     
834 16.4.2016 9,30 Spartak Modřany Sokol Tymákov B 10 : 18 ( 4 : 11 ) Málek Jan
                     
835 17.4.2016 14,30 Sokol Blovice TJ Plzeň-Újezd 19 : 11 ( 10 : 7 ) Slavík V.
836 17.4.2016 14,30 TJ S. Podlázky Baník Most NH 26 : 17 ( 12 : 4 ) Erhart M.
                     
837 24.4.2016 13,00 Baník Most NH Sokol Tymákov B 17 : 23 ( 10 : 11 ) Martínek V.
838 24.4.2016 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S. Podlázky 11 : 16 ( 8 : 10 ) Šimice V.
839 24.4.2016 11,00 Spartak Modřany Sokol Blovice 11 : 11 ( 7 : 4 ) Váca J.
                     
840 30.4.2016 14,00 Sokol Tymákov B Sokol Blovice 20 : 15 ( 11 : 6 ) Malý J.
                     
841 1.5.2016 14,30 TJ S. Podlázky Spartak Modřany 13 : 14 ( 9 : 7 ) Beran M.
842 1.5.2016 13,00 Baník Most NH TJ Plzeň-Újezd 13 : 18 ( 7 : 11 ) Martínek V.
                     
843 15.5.2016 11,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Tymákov B 22 : 19 ( 10 : 9 ) Zadražil S.
844 15.5.2016 11,00 Spartak Modřany Baník Most NH 16 : 14 ( 6 : 5 ) Šimice V.
845 15.5.2016 14,30 Sokol Blovice TJ S. Podlázky 15 : 12 ( 8 : 8 ) Bešta J.
                     
846 21.5.2016 14,00 Sokol Tymákov B TJ S. Podlázky 28 : 20 ( 14 : 8 ) Kalčík Z.
848 21.5.2016 17,00 TJ Plzeň-Újezd Spartak Modřany 20 : 12 ( 9 : 9 ) Holý J.
                     
847 22.5.2016 14,30 Sokol Blovice Baník Most NH 25 : 11 ( 15 : 8 ) Holý J.
                     
859 28.5.2016 16,30 Baník Most NH Spartak Modřany 17 : 17 ( 8 : 11 ) Erhart M.
                     
849 29.5.2016 12,30 Sokol Tymákov B Spartak Modřany 27 : 21 ( 12 : 6 ) Malý J.
850 29.5.2016 11,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Blovice 9 : 16 ( 4 : 8 ) Šimice V.
851 29.5.2016 13,00 Baník Most NH TJ S. Podlázky 18 : 19 ( 8 : 12 ) Adámek J.
                     
852 5.6.2016 16,00 Sokol Tymákov B Baník Most NH 32 : 16 ( 15 : 10 ) Holý J.
853 5.6.2016 14,30 TJ S. Podlázky TJ Plzeň-Újezd 21 : 18 ( 12 : 8 ) Šimánek P.
854 5.6.2016 14,30 Sokol Blovice Spartak Modřany 18 : 13 ( 7 : 7 ) Malý J.
                     
855 11.6.2016 14,30 Sokol Blovice Sokol Tymákov B 25 : 20 ( 12 : 9 ) Chmelík T.
                     
856 12.6.2016 11,00 Spartak Modřany TJ S. Podlázky 15 : 13 ( 8 : 6 ) Beran M.
857 12.6.2016 9,30 TJ Plzeň-Újezd Baník Most NH 18 : 11 ( 8 : 3 ) Jíra P.
                     
858 18.6.2016 13,00 Sokol Tymákov B TJ Plzeň-Újezd 17 : 13 ( 11 : 6 ) Slavík V.
                     
860 19.6.2016 14,30 TJ S. Podlázky Sokol Blovice 13 : 10 ( 5 : 6 ) Václavek J.