Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« květen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

141) 2. LIGA ŽEN SK. A 2015/16 - rozpis utkání PODZIM 2015

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
803 22.8.2015 11,00 Spartak Modřany TJ Plzeň-Újezd 16 : 14 ( 10 : 8 ) Bláha J.
                     
801 23.8.2015 15,30 TJ S. Podlázky Sokol Tymákov B 12 : 12 ( 7 : 6 ) Kotlář P.
802 23.8.2015 13,00 Baník Most NH Sokol Blovice 5 : 28 ( 4 : 16 ) Malý J.
                     
804 29.8.2015 14,00 Sokol Tymákov B Spartak Modřany 13 : 13 ( 7 : 6 ) Holý J.
                     
805 30.8.2015 14,30 Sokol Blovice TJ Plzeň-Újezd 19 : 12 ( 12 : 8 ) Šimice V.
806 30.8.2015 14,30 TJ S. Podlázky Baník Most NH 21 : 17 ( 10 : 8 ) Málek Jan
                     
807 6.9.2015 11,00 Sokol Tymákov B Baník Most NH 14 : 14 ( 8 : 7 ) Kalčík Z.
808 6.9.2015 9,30 TJ Plzeň-Újezd TJ S. Podlázky 26 : 13 ( 13 : 8 ) Baumruk J.
809 6.9.2015 16,00 Spartak Modřany Sokol Blovice 12 : 17 ( 7 : 9 ) Bešta J.
                     
810 12.9.2015 14,00 Sokol Tymákov B Sokol Blovice 20 : 14 ( 11 : 7 ) Erhart M.
                     
811 13.9.2015 12,30 TJ S. Podlázky Spartak Modřany 16 : 15 ( 9 : 7 ) Adámek J.
812 13.9.2015 13,00 Baník Most NH TJ Plzeň-Újezd 14 : 21 ( 7 : 12 ) Jáneš L.
                     
813 20.9.2015 9,30 TJ Plzeň-Újezd Sokol Tymákov B 24 : 26 ( 8 : 15 ) Malý J.
814 20.9.2015 11,00 Spartak Modřany Baník Most NH 13 : 9 ( 7 : 6 ) Šimice V.
815 20.9.2015 14,30 Sokol Blovice TJ S. Podlázky 29 : 19 ( 14 : 7 ) Holý J.
                     
816 26.9.2015 14,00 Sokol Tymákov B TJ S. Podlázky 28 : 16 ( 15 : 8 ) Bukovský
818 26.9.2015 17,00 TJ Plzeň-Újezd Spartak Modřany 18 : 23 ( 11 : 12 ) Baumruk J.
                     
817 27.9.2015 14,30 Sokol Blovice Baník Most NH 21 : 7 ( 7 : 2 ) Šimice V.
                     
819 4.10.2015 16,00 Spartak Modřany Sokol Tymákov B 17 : 20 ( 10 : 10 ) Beran M.
820 4.10.2015 9,30 TJ Plzeň-Újezd Sokol Blovice 20 : 14 ( 10 : 7 ) Sýkora T.
821 4.10.2015 13,00 Baník Most NH TJ S. Podlázky 16 : 19 ( 7 : 6 ) Bukovský
                     
822 10.10.2015 14,00 Baník Most NH Sokol Tymákov B 14 : 14 ( 5 : 9 ) Sýkora T.
                     
823 11.10.2015 14,30 TJ S. Podlázky TJ Plzeň-Újezd 15 : 21 ( 4 : 10 ) Kotlář P.
824 11.10.2015 14,30 Sokol Blovice Spartak Modřany 19 : 15 ( 9 : 8 ) Adámek J.
                     
825 18.10.2015 14,30 Sokol Blovice Sokol Tymákov B 14 : 11 ( 9 : 5 ) Adámek J.
826 18.10.2015 11,00 Spartak Modřany TJ S. Podlázky 16 : 8 ( 6 : 4 ) Šimice V.
827 18.10.2015 9,30 TJ Plzeň-Újezd Baník Most NH 17 : 10 ( 9 : 6 ) Váca J.
                     
828 24.10.2015 14,00 Sokol Tymákov B TJ Plzeň-Újezd 22 : 18 ( 10 : 9 ) Jíra P.
                     
829 25.10.2015 13,00 Baník Most NH Spartak Modřany 12 : 16 ( 7 : 8 ) Malý J.
830 25.10.2015 13,00 TJ S. Podlázky Sokol Blovice 16 : 22 ( 8 : 10 ) Sýkora T.