Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« květen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

137) 1. LIGA ŽEN 2015/16 - rozpis utkání JARO 2016

Ke dni 6. 10. 2015 odstoupilo družstvo Sokola Bakov na základě svého rozhodnutí ze soutěže. Utkání tohoto družstva odehraná do tohoto termínu byla v souladu se Soutěžním řádem SNH anulována, utkání po tomto termínu byla zrušena. Dle Propozic Vrcholných soutěží dospělých 2015/2016, oddíl B, čl. 11, odst. b) je družstvo Sokola Bakov považováno za sestupující a dle dle SŘ, oddíl IV, čl. 65, odst. b) je pro ročník 2016/2017 přeřazeno do nejnižší soutěže (v tomto případě StČ OP).

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
264 9.4.2016 16,00 Sokol Tymákov Sokol Krčín 0 : 10 kont. Adámek J.
                     
263 10.4.2016 14,30 Sokol Bakov n/J TJ Příchovice ZRUŠENO
265 10.4.2016 10,30 Sokol Dobruška HK Hlinsko v Č. 27 : 18 ( 17 : 8 ) Šimánek P.
266 10.4.2016 9,30 TJ Přeštice Šroubárna Žatec 25 : 18 ( 10 : 7 ) Slavík V.
                     
268 16.4.2016 14,30 HK Hlinsko v Č. Sokol Bakov n/J ZRUŠENO
269 16.4.2016 14,30 Draken Brno Sokol Tymákov 12 : 34 ( 4 : 20 ) Havlík Jar.
270 16.4.2016 13,30 Šroubárna Žatec Sokol Dobruška 23 : 36 ( 15 : 19 ) Kalčík Z.
271 16.4.2016 15,30 SK Chomutov NH Sokol Krčín 11 : 32 ( 6 : 16 ) Sýkora T.
                     
272 17.4.2016 9,30 Draken Brno Sokol Bakov n/J ZRUŠENO
273 17.4.2016 11,55 HK Hlinsko v Č. Sokol Tymákov 17 : 28 ( 9 : 17 ) Václavek J.
274 17.4.2016 10,30 SK Chomutov NH Sokol Dobruška 15 : 30 ( 4 : 17 ) Bukovský J.
275 17.4.2016 10,00 Šroubárna Žatec Sokol Krčín 12 : 10 ( 6 : 8 ) Jezbera V.
276 17.4.2016 10,45 TJ Příchovice TJ Přeštice 14 : 13 ( 9 : 7 ) Jíra P.
                     
277 24.4.2016 14,30 Sokol Bakov n/J Sokol Dobruška ZRUŠENO
278 24.4.2016 17,00 Sokol Tymákov TJ Přeštice 23 : 12 ( 11 : 7 ) Slavík V.
279 24.4.2016 11,00 Sokol Krčín Draken Brno 26 : 11 ( 12 : 8 ) Malý J.
280 24.4.2016 13,00 HK Hlinsko v Č. Šroubárna Žatec 20 : 18 ( 12 : 11 ) Šimánek P.
281 24.4.2016 15,30 SK Chomutov NH TJ Příchovice 5 : 19 ( 2 : 7 ) Bláha J.
                     
282 30.4.2016 16,00 Sokol Bakov n/J Šroubárna Žatec ZRUŠENO
283 30.4.2016 16,00 Sokol Tymákov SK Chomutov NH 41 : 3 ( 23 : 2 ) Malý J.
284 30.4.2016 16,00 TJ Přeštice Draken Brno 20 : 12 ( 10 : 5 ) Málek Jan
285 30.4.2016 16,00 TJ Příchovice HK Hlinsko v Č. 21 : 17 ( 9 : 6 ) Málek Jos.
                     
286 1.5.2016 9,30 Sokol Tymákov Šroubárna Žatec 25 : 14 ( 12 : 4 ) Bešta J.
287 1.5.2016 9,30 Sokol Bakov n/J SK Chomutov NH ZRUŠENO
288 1.5.2016 9,30 TJ Příchovice Draken Brno 26 : 11 ( 15 : 7 ) Jíra P.
289 1.5.2016 9,30 TJ Přeštice HK Hlinsko v Č. 18 : 19 ( 8 : 11 ) Holý J.
290 1.5.2016 16,00 Sokol Dobruška Sokol Krčín 33 : 20 ( 16 : 10 ) Váca J.
                     
NÁSTAVBOVÁ ČÁST
                     
291 14.5.2016 14,30 Sokol Dobruška TJ Přeštice 25 : 22 ( 15 : 12 ) Ziegler M.
292 14.5.2016 0,00 T6 T10 ZRUŠENO
                     
293 15.5.2016 9,00 Sokol Dobruška TJ Příchovice 25 : 19 ( 13 : 12 ) Přikryl M.
294 15.5.2016 15,00 Sokol Krčín Sokol Tymákov 15 : 29 ( 6 : 13 ) Ziegler M.
295 15.5.2016 14,30 SK Chomutov NH HK Hlinsko v Č. 12 : 34 ( 8 : 16 ) Sýkora T.
296 15.5.2016 10,00 Šroubárna Žatec Draken Brno 20 : 11 ( 11 : 6 ) Jezbera V.
                     
297 21.5.2016 16,00 Sokol Tymákov TJ Příchovice 12 : 11 ( 9 : 7 ) Kalčík Z.
298 21.5.2016 16,15 Šroubárna Žatec SK Chomutov NH 23 : 14 ( 14 : 7 ) Barabáš M.
                     
299 22.5.2016 11,30 TJ Příchovice TJ Přeštice 24 : 12 ( 11 : 9 ) Zimmermann L.
300 22.5.2016 11,30 Sokol Dobruška Sokol Krčín 27 : 18 ( 18 : 8 ) Málek Jan
301 22.5.2016 0,00 T9 T10 ZRUŠENO
302 22.5.2016 13,00 HK Hlinsko v Č. Draken Brno 28 : 10 ( 14 : 6 ) Václavek J.
                     
303 28.5.2016 11,00 TJ Přeštice Sokol Tymákov 13 : 23 ( 8 : 10 ) Bešta J.
304 28.5.2016 11,00 Sokol Krčín TJ Příchovice 13 : 14 ( 6 : 7 ) Rauch P.
305 28.5.2016 0,00 T10 T7 ZRUŠENO
306 28.5.2016 15,30 SK Chomutov NH Draken Brno 7 : 16 ( 3 : 8 ) Holý J.
                     
307 29.5.2016 11,00 Sokol Tymákov Sokol Dobruška 18 : 14 ( 11 : 11 ) Malý J.
308 29.5.2016 11,00 Sokol Krčín TJ Přeštice 26 : 20 ( 10 : 9 ) Váca J.
309 29.5.2016 10,00 Šroubárna Žatec HK Hlinsko v Č. 30 : 32 ( 17 : 18 ) Adámek J.
310 29.5.2016 0,00 T8 T10 ZRUŠENO
                     
311 4.6.2016 14,30 TJ Přeštice Sokol Dobruška 18 : 25 ( 8 : 11 ) Zimmermann L.
312 4.6.2016 0,00 T10 T6 ZRUŠENO
                     
313 5.6.2016 11,30 TJ Příchovice Sokol Dobruška 18 : 22 ( 9 : 12 ) Sýkora T.
314 5.6.2016 14,30 Sokol Tymákov Sokol Krčín 20 : 18 ( 12 : 7 ) Holý J.
315 5.6.2016 13,30 HK Hlinsko v Č. SK Chomutov NH 10 : 0 kontum. Václavík A.
316 5.6.2016 13,00 Draken Brno Šroubárna Žatec 23 : 23 ( 13 : 9 ) Maiwaelder J.
                     
317 11.6.2016 17,00 TJ Příchovice Sokol Tymákov 8 : 12 ( 1 : 6 ) Kalčík Z. .
318 11.6.2016 15,30 SK Chomutov NH Šroubárna Žatec 19 : 25 ( 9 : 15 ) Beran M.
320 11.6.2016 11,00 Sokol Krčín Sokol Dobruška 21 : 17 ( 10 : 8 ) Václavík A.
                     
319 12.6.2016 14,30 TJ Přeštice TJ Příchovice 26 : 16 ( 13 : 11 ) Sýkora T.
321 12.6.2016 0,00 T10 T9 ZRUŠENO
322 12.6.2016 9,30 Draken Brno HK Hlinsko v Č. 15 : 12 ( 10 : 6 ) Jáneš L.
327 12.6.2016 12,00 Sokol Dobruška Sokol Tymákov 18 : 22 ( 10 : 11 ) Bittner, Cedidlo
                     
323 18.6.2016 14,30 Sokol Tymákov TJ Přeštice 14 : 14 ( 6 : 5 ) Slavík V.
324 18.6.2016 14,30 TJ Příchovice Sokol Krčín 15 : 17 ( 9 : 9 ) Sýkora T.
325 18.6.2016 0,00 T7 T10 ZRUŠENO
326 18.6.2016 14,30 Draken Brno SK Chomutov NH 24 : 11 ( 11 : 5 ) Přikryl M.
                     
328 19.6.2016 11,00 TJ Přeštice Sokol Krčín 22 : 15 ( 11 : 7 ) Sýkora T.
329 19.6.2016 11,00 HK Hlinsko v Č. Šroubárna Žatec 31 : 28 ( 20 : 14 ) Jančík P.
330 19.6.2016 0,00 T10 T8 ZRUŠENO