Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« květen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Česká národní házená | Czech National Handball: TJ Stará Ves

Tagy

136) 1. LIGA ŽEN 2015/16 - rozpis utkání PODZIM 2015

Ke dni 6. 10. 2015 odstoupilo družstvo Sokola Bakov na základě svého rozhodnutí ze soutěže. Utkání tohoto družstva odehraná do tohoto termínu byla v souladu se Soutěžním řádem SNH anulována, utkání po tomto termínu byla zrušena. Dle Propozic Vrcholných soutěží dospělých 2015/2016, oddíl B, čl. 11, odst. b) je družstvo Sokola Bakov považováno za sestupující a dle dle SŘ, oddíl IV, čl. 65, odst. b) je pro ročník 2016/2017 přeřazeno do nejnižší soutěže (v tomto případě StČ OP).

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
201 23.8.2015 14,30 Sokol Bakov n/J TJ Přeštice ANULOVÁNO
202 23.8.2015 17,00 Sokol Tymákov TJ Příchovice 18 : 12 ( 6 : 7 ) Slavík V.
203 23.8.2015 10,30 Sokol Dobruška Draken Brno 32 : 15 ( 14 : 5 ) Leugner M.
204 23.8.2015 11,00 Sokol Krčín HK Hlinsko v Č. 12 : 14 ( 9 : 9 ) Barabáš M.
205 23.8.2015 15,30 SK Chomutov NH Šroubárna Žatec 12 : 25 ( 6 : 11 ) Zimmermann
                     
213 30.8.2015 14,30 Sokol Bakov n/J Sokol Krčín ANULOVÁNO
214 30.8.2015 13,00 Sokol Dobruška Sokol Tymákov 17 : 18 ( 9 : 9 ) Šimánek P.
215 30.8.2015 9,30 Draken Brno HK Hlinsko v Č. 14 : 16 ( 6 : 7 ) Maiwaelder J.
216 30.8.2015 10,00 Šroubárna Žatec TJ Příchovice 6 : 21 ( 4 : 10 ) Hejl Z.
217 30.8.2015 10,30 SK Chomutov NH TJ Přeštice 17 : 31 ( 6 : 17 ) Bukovský J.
                     
206 5.9.2015 16,00 TJ Přeštice Sokol Krčín 19 : 17 ( 10 : 6 ) Barabáš M.
207 5.9.2015 16,00 TJ Příchovice Sokol Dobruška 16 : 23 ( 9 : 12 ) Zimmermann
267 5.9.2015 16,30 Draken Brno SK Chomutov NH 19 : 17 ( 9 : 9 ) Václavík A.
                     
208 6.9.2015 13,00 Sokol Tymákov Sokol Bakov n/J ANULOVÁNO
209 6.9.2015 11,30 TJ Příchovice Sokol Krčín 15 : 16 ( 5 : 5 ) Slavík V.
210 6.9.2015 11,00 TJ Přeštice Sokol Dobruška 13 : 12 ( 9 : 6 ) Hejl Z.
211 6.9.2015 13,00 HK Hlinsko v Č. SK Chomutov NH 22 : 15 ( 8 : 9 ) Šimánek P.
212 6.9.2015 9,30 Draken Brno Šroubárna Žatec 12 : 17 ( 6 : 8 ) Váca J.
                     
218 13.9.2015 11,30 TJ Příchovice Sokol Bakov n/J ANULOVÁNO
219 13.9.2015 9,30 Sokol Krčín Sokol Tymákov 12 : 25 ( 6 : 14 ) Váca J.
220 13.9.2015 13,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Dobruška 15 : 32 ( 9 : 15 ) Přikryl M.
221 13.9.2015 10,00 Šroubárna Žatec TJ Přeštice 16 : 16 ( 7 : 8 ) Malý J.
                     
223 19.9.2015 14,30 Sokol Bakov n/J HK Hlinsko v Č. ANULOVÁNO
224 19.9.2015 16,00 Sokol Tymákov Draken Brno 19 : 13 ( 11 : 6 ) Hejl Z.
225 19.9.2015 16,00 Sokol Dobruška Šroubárna Žatec 21 : 10 ( 12 : 5 ) Leugner M.
226 19.9.2015 16,00 Sokol Krčín SK Chomutov NH 36 : 12 ( 20 : 7 ) Málek Josef
                     
227 20.9.2015 11,00 Sokol Bakov n/J Draken Brno ANULOVÁNO
228 20.9.2015 11,00 Sokol Tymákov HK Hlinsko v Č. 14 : 12 ( 8 : 6 ) Hejl Z.
229 20.9.2015 9,30 Sokol Dobruška SK Chomutov NH 41 : 10 ( 21 : 7 ) Přikryl M.
230 20.9.2015 11,00 Sokol Krčín Šroubárna Žatec 26 : 22 ( 14 : 11 ) Váca J.
231 20.9.2015 11,30 TJ Přeštice TJ Příchovice 7 : 14 ( 4 : 6 ) Toman I.
                     
234 26.9.2015 16,00 Draken Brno Sokol Krčín 8 : 29 ( 5 : 16 ) Maiwaelder
                     
232 27.9.2015 11,30 Sokol Dobruška Sokol Bakov n/J ANULOVÁNO
233 27.9.2015 11,00 TJ Přeštice Sokol Tymákov 15 : 13 ( 9 : 7 ) Jíra P.
235 27.9.2015 10,00 Šroubárna Žatec HK Hlinsko v Č. 19 : 20 ( 10 : 12 ) Málek Josef
236 27.9.2015 11,30 TJ Příchovice SK Chomutov NH 33 : 10 ( 16 : 8 ) Kalčík Z.
                     
237 3.10.2015 13,30 Šroubárna Žatec Sokol Bakov n/J ANULOVÁNO
238 3.10.2015 15,30 SK Chomutov NH Sokol Tymákov 15 : 26 ( 6 : 12 ) Bukovský J.
239 3.10.2015 14,30 Draken Brno TJ Přeštice 6 : 19 ( 4 : 8 ) Ziegler M.
240 3.10.2015 14,30 HK Hlinsko v Č. TJ Příchovice 6 : 14 ( 2 : 6 ) Kotlář P.
                     
241 4.10.2015 10,00 Šroubárna Žatec Sokol Tymákov 14 : 18 ( 8 : 9 ) Malý J.
242 4.10.2015 10,30 SK Chomutov NH Sokol Bakov n/J ANULOVÁNO
243 4.10.2015 9,30 Draken Brno TJ Příchovice 9 : 23 ( 4 : 12 ) Pechal R.
244 4.10.2015 11,55 HK Hlinsko v Č. TJ Přeštice 12 : 17 ( 9 : 9 ) Šimánek P.
245 4.10.2015 11,00 Sokol Krčín Sokol Dobruška 19 : 23 ( 9 : 10 ) Váca J.
                     
246 11.10.2015 11,00 TJ Přeštice Sokol Bakov n/J ZRUŠENO
247 11.10.2015 11,30 TJ Příchovice Sokol Tymákov 15 : 16 ( 9 : 11 ) Rauch P.
248 11.10.2015 9,30 Draken Brno Sokol Dobruška 15 : 29 ( 9 : 15 ) Václavík A.
249 11.10.2015 13,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Krčín 19 : 19 ( 11 : 9 ) Sýkora T.
250 11.10.2015 10,00 Šroubárna Žatec SK Chomutov NH 17 : 11 ( 10 : 4 ) Jezbera V.
                     
222 17.10.2015 15,30 SK Chomutov NH Draken Brno 16 : 16 ( 9 : 10 ) Bešta J.
251 17.10.2015 15,00 Sokol Krčín TJ Přeštice 21 : 14 ( 9 : 5 ) Jančík P.
252 17.10.2015 16,00 Sokol Dobruška TJ Příchovice 20 : 12 ( 9 : 6 ) Jezbera V.
                     
253 18.10.2015 14,30 Sokol Bakov n/J Sokol Tymákov ZRUŠENO
254 18.10.2015 10,00 Sokol Krčín TJ Příchovice 12 : 8 ( 5 : 4 ) Jezbera V.
255 18.10.2015 9,30 Sokol Dobruška TJ Přeštice 26 : 16 ( 14 : 10 ) Jančík P.
256 18.10.2015 10,30 SK Chomutov NH HK Hlinsko v Č. 23 : 22 ( 14 : 12 ) Rauch P.
257 18.10.2015 10,00 Šroubárna Žatec Draken Brno 12 : 13 ( 7 : 8 ) Bešta J.
                     
258 25.10.2015 9,30 Sokol Krčín Sokol Bakov n/J ZRUŠENO
259 25.10.2015 14,30 Sokol Tymákov Sokol Dobruška 18 : 19 ( 10 : 10 ) Jančík P.
260 25.10.2015 13,00 HK Hlinsko v Č. Draken Brno 30 : 13 ( 15 : 7 ) Bláha J.
261 25.10.2015 11,30 TJ Příchovice Šroubárna Žatec 16 : 13 ( 8 : 7 ) Rauch P.
262 25.10.2015 11,00 TJ Přeštice SK Chomutov NH 24 : 18 ( 15 : 8 ) Toman I.