Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Trailer MČR mladších žáků v Národní házené Ostopovice

Tagy

132) 2. LIGA MUŽŮ SK. B 2015/16 - rozpis utkání jaro 2016

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
667 24.4.2016 15,00 Sokol Svinov TJ S. Osek n/B 18 : 12 ( 10 : 8 ) Přikryl M.
668 24.4.2016 10,30 TJ Stará Ves n/O Draken Brno 16 : 11 ( 9 : 6 ) Paško P.
669 24.4.2016 10,00 KNH MS Brno Sokol Kokory 0 : 10 kontum. Pechal R.
      hráno na hřišti u ZŠ Horní 742/16, Brno          
670 24.4.2016 10,30 TJ Podhorní Újezd Sokol Dobruška 19 : 24 ( 11 : 13 ) Václavek J.
671 24.4.2016 10,30 Jiskra Humpolec SK NH Veselí n/M 20 : 14 ( 14 : 7 ) Erhart M.
672 24.4.2016 10,30 TJ S.Opatovice n/L Sokol Ostopovice 24 : 17 ( 12 : 7 ) Kotlář P.
                     
673 1.5.2016 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Svinov 18 : 24 ( 10 : 13 ) Paško P.
674 1.5.2016 13,30 Sokol Kokory Draken Brno 16 : 20 ( 7 : 11 ) Maiwaelder
675 1.5.2016 14,15 TJ S. Osek n/B KNH MS Brno 14 : 18 ( 9 : 10 ) Jurtík P.
676 1.5.2016 11,00 Sokol Dobruška Jiskra Humpolec 22 : 18 ( 14 : 11 ) Václavek J.
677 1.5.2016 14,00 SK NH Veselí n/M TJ S.Opatovice n/L 16 : 19 ( 9 : 12 ) Přikryl M.
678 1.5.2016 10,15 Sokol Ostopovice TJ Podhorní Újezd 25 : 22 ( 14 : 11 ) Kotlář P.
                     
679 14.5.2016 16,00 Sokol Dobruška Sokol Svinov 20 : 23 ( 11 : 15 ) Ziegler M.
680 14.5.2016 17,00 Jiskra Humpolec TJ Stará Ves n/O 25 : 17 ( 11 : 9 ) Bláha J.
681 14.5.2016 16,30 TJ S.Opatovice n/L Sokol Kokory 31 : 22 ( 18 : 11 ) Malý J.
682 14.5.2016 13,00 TJ Podhorní Újezd TJ S. Osek n/B 28 : 26 ( 11 : 14 ) Bittner L.
683 14.5.2016 16,30 Draken Brno SK NH Veselí n/M 16 : 12 ( 8 : 7 ) Maiwaelder
684 14.5.2016 16,00 KNH MS Brno Sokol Ostopovice 25 : 15 ( 12 : 8 ) Jurtík P.
                     
685 15.5.2016 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Svinov 12 : 12 ( 6 : 6 ) Váca J.
686 15.5.2016 10,30 Sokol Dobruška TJ Stará Ves n/O 25 : 19 ( 13 : 9 ) Přikryl M.
687 15.5.2016 9,00 TJ Podhorní Újezd Sokol Kokory 25 : 18 ( 12 : 11 ) Kotlář P.
688 15.5.2016 9,00 TJ S.Opatovice n/L TJ S. Osek n/B 27 : 13 ( 14 : 7 ) Pechal R.
689 15.5.2016 11,00 Draken Brno Sokol Ostopovice 18 : 14 ( 8 : 6 ) Jurtík P.
690 15.5.2016 10,00 KNH MS Brno SK NH Veselí n/M 18 : 18 ( 13 : 9 ) Maiwaelder
                     
691 21.5.2016 16,00 Sokol Svinov KNH MS Brno 16 : 17 ( 8 : 8 ) Paško P.
                     
692 22.5.2016 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Kokory 26 : 18 ( 14 : 9 ) Planka Z.
693 22.5.2016 14,15 TJ S. Osek n/B Draken Brno 16 : 18 ( 10 : 7 ) Přikryl M.
694 22.5.2016 10,15 Sokol Ostopovice Sokol Dobruška 22 : 22 ( 7 : 11 ) Jurtík P.
695 22.5.2016 10,30 TJ S.Opatovice n/L Jiskra Humpolec 25 : 16 ( 12 : 6 ) Váca J.
696 22.5.2016 10,15 SK NH Veselí n/M TJ Podhorní Újezd 21 : 14 ( 10 : 6 ) Havlík J.
                     
697 29.5.2016 11,00 Draken Brno Sokol Svinov 0 : 10 kontum. Václavek J.
698 29.5.2016 10,00 KNH MS Brno TJ Stará Ves n/O 21 : 13 ( 10 : 5 ) Šimánek P.
699 29.5.2016 13,30 Sokol Kokory TJ S. Osek n/B 15 : 14 ( 9 : 9 ) Planka Z.
700 29.5.2016 10,30 Sokol Dobruška SK NH Veselí n/M 18 : 18 ( 10 : 10 ) Rauch P.
701 29.5.2016 10,15 Sokol Ostopovice Jiskra Humpolec 16 : 16 ( 9 : 10 ) Kotlář P.
702 29.5.2016 10,30 TJ Podhorní Újezd TJ S.Opatovice n/L 26 : 28 ( 14 : 14 ) Erhart M.
                     
703 4.6.2016 16,00 Sokol Svinov TJ S.Opatovice n/L 25 : 23 ( 11 : 10 ) Ziegler M.
704 4.6.2016 16,00 TJ Stará Ves n/O TJ Podhorní Újezd 23 : 22 ( 12 : 13 ) Václavek J.
705 4.6.2016 16,00 SK NH Veselí n/M Sokol Kokory 21 : 21 ( 12 : 10 ) Šimice V.
706 4.6.2016 14,00 TJ S. Osek n/B Sokol Ostopovice 16 : 13 ( 6 : 7 ) Jurtík P.
707 4.6.2016 16,00 Sokol Dobruška Draken Brno 13 : 11 ( 4 : 5 ) Bittner L.
708 4.6.2016 17,00 Jiskra Humpolec KNH MS Brno 13 : 13 ( 6 : 8 ) Váca J.
                     
709 5.6.2016 10,30 TJ Stará Ves n/O TJ S.Opatovice n/L 17 : 19 ( 10 : 10 ) Ziegler M.
710 5.6.2016 10,30 Sokol Svinov TJ Podhorní Újezd 25 : 18 ( 13 : 6 ) Jurtík P.
711 5.6.2016 10,15 SK NH Veselí n/M TJ S. Osek n/B 16 : 16 ( 6 : 9 ) Šimice V.
712 5.6.2016 11,00 Sokol Kokory Sokol Ostopovice 22 : 12 ( 8 : 4 ) Václavek J.
713 5.6.2016 10,30 Jiskra Humpolec Draken Brno 14 : 13 ( 5 : 3 ) Erhart M.
714 5.6.2016 9,15 Sokol Dobruška KNH MS Brno 16 : 18 ( 9 : 11 ) Kotlář P.
                     
717 11.6.2016 16,00 Draken Brno KNH MS Brno 0 : 0 ( 0 : 0 ) Jáneš L.
                     
715 12.6.2016 15,00 Sokol Svinov Sokol Kokory 25 : 22 ( 15 : 9 ) Jurtík P.
716 12.6.2016 10,30 TJ Stará Ves n/O TJ S. Osek n/B 18 : 19 ( 7 : 11 ) Paško P.
718 12.6.2016 10,30 TJ S.Opatovice n/L Sokol Dobruška 29 : 22 ( 16 : 12 ) Kotlář P.
719 12.6.2016 10,30 TJ Podhorní Újezd Jiskra Humpolec 20 : 16 ( 10 : 6 ) Šimánek P.
720 12.6.2016 10,15 SK NH Veselí n/M Sokol Ostopovice 24 : 17 ( 15 : 11 ) Přikryl M.
                     
721 18.6.2016 16,00 SK NH Veselí n/M Sokol Svinov 15 : 16 ( 7 : 9 ) Bláha J.
722 18.6.2016 16,00 Sokol Ostopovice TJ Stará Ves n/O 23 : 23 ( 13 : 9 ) Gorpiel L.
723 18.6.2016 16,00 Sokol Kokory Sokol Dobruška 21 : 17 ( 10 : 7 ) Jáneš L.
724 18.6.2016 16,00 TJ S. Osek n/B Jiskra Humpolec 24 : 12 ( 11 : 3 ) Erhart M.
725 18.6.2016 16,00 Draken Brno TJ S.Opatovice n/L 22 : 22 ( 12 : 9 ) Přikryl M.
726 18.6.2016 16,00 KNH MS Brno TJ Podhorní Újezd 20 : 19 ( 11 : 10 ) Paško P.
      hráno na hřišti u ZŠ Horní 742/16, Brno          
                     
727 19.6.2016 11,00 Sokol Ostopovice Sokol Svinov 13 : 20 ( 5 : 12 ) Gorpiel L.
728 19.6.2016 11,00 SK NH Veselí n/M TJ Stará Ves n/O 25 : 21 ( 8 : 8 ) Bláha J.
729 19.6.2016 11,00 TJ S. Osek n/B Sokol Dobruška 22 : 15 ( 10 : 8 ) Jáneš L.
730 19.6.2016 11,00 Sokol Kokory Jiskra Humpolec 16 : 14 ( 3 : 8 ) Erhart M.
731 19.6.2016 11,00 KNH MS Brno TJ S.Opatovice n/L 26 : 25 ( 15 : 12 ) Ziegler M.
      hráno na hřišti u ZŠ Horní 742/16, Brno          
732 19.6.2016 11,00 Draken Brno TJ Podhorní Újezd 26 : 14 ( 12 : 8 ) Paško P.