Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« únor 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 

Náhodná videa


Trailer MČR mladších žáků v Národní házené Ostopovice

Tagy

131) 2. LIGA MUŽŮ SK. B 2015/16 - rozpis utkání podzim 2015

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
601 30.8.2015 14,15 TJ S. Osek n/B Sokol Svinov 23 : 19 ( 12 : 12 ) Přikryl M.
602 30.8.2015 11,00 Draken Brno TJ Stará Ves n/O 22 : 13 ( 6 : 5 ) Maiwaelder
603 30.8.2015 13,30 Sokol Kokory KNH MS Brno 20 : 20 ( 10 : 12 ) Havlík J.
604 30.8.2015 11,00 Sokol Dobruška S. Podhorní Újezd 22 : 17 ( 9 : 10 ) Šimánek P.
605 30.8.2015 10,15 SKNH Veselí n/M Jiskra Humpolec 16 : 10 ( 9 : 7 ) Jurtík P.
606 30.8.2015 10,15 Sokol Ostopovice S. Opatovice n/L 22 : 28 ( 12 : 15 ) Václavík A.
                     
630 5.9.2015 16,00 S. Podhorní Újezd SK NH Veselí n/M 20 : 21 ( 11 : 12 ) Beran M.
                     
607 6.9.2015 15,00 Sokol Svinov TJ Stará Ves n/O 23 : 17 ( 10 : 9 ) Maiwaelder
608 6.9.2015 11,00 Draken Brno Sokol Kokory 20 : 15 ( 10 : 9 ) Váca J.
609 6.9.2015 10,00 KNH MS Brno TJ S. Osek n/B 22 : 14 ( 8 : 6 ) Jurtík P.
610 6.9.2015 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Dobruška 12 : 17 ( 8 : 8 ) Bláha J.
611 6.9.2015 10,30 S. Opatovice n/L SKNH Veselí n/M 18 : 11 ( 8 : 5 ) Václavek J.
612 6.9.2015 10,30 S. Podhorní Újezd Sokol Ostopovice 25 : 23 ( 13 : 15 ) Bittner L.
                     
613 12.9.2015 16,00 Sokol Svinov Sokol Dobruška 20 : 23 ( 10 : 12 ) Václavek J.
614 12.9.2015 16,00 TJ Stará Ves n/O Jiskra Humpolec 20 : 13 ( 13 : 8 ) Šimánek P.
615 12.9.2015 14,30 Sokol Kokory TJ S. Opatovice n/L 22 : 23 ( 10 : 16 ) Pechal R.
616 12.9.2015 16,00 TJ S. Osek n/B S. Podhorní Újezd 22 : 22 ( 11 : 8 ) Kotlář P.
617 12.9.2015 16,00 SKNH Veselí n/M Draken Brno 15 : 11 ( 10 : 6 ) Šimice V.
618 12.9.2015 15,30 Sokol Ostopovice KNH MS Brno 11 : 11 ( 9 : 6 ) Jurtík P.
                     
619 13.9.2015 10,30 Sokol Svinov Jiskra Humpolec 21 : 15 ( 11 : 8 ) Bukovský J.
620 13.9.2015 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Dobruška 21 : 16 ( 10 : 5 ) Ziegler M.
621 13.9.2015 11,00 Sokol Kokory S. Podhorní Újezd 22 : 21 ( 11 : 11 ) Václavek J.
622 13.9.2015 10,30 TJ S. Osek n/B S. Opatovice n/L 18 : 20 ( 8 : 13 ) Šimánek P.
623 13.9.2015 10,15 Sokol Ostopovice Draken Brno 13 : 16 ( 7 : 6 ) Paško P.
624 13.9.2015 10,15 SKNH Veselí n/M KNH MS Brno 16 : 15 ( 9 : 6 ) Jurtík P.
                     
625 20.9.2015 10,00 KNH MS Brno Sokol Svinov 18 : 18 ( 9 : 9 ) Jurtík P.
626 20.9.2015 13,30 Sokol Kokory TJ Stará Ves n/O 21 : 20 ( 11 : 7 ) Bittner L.
627 20.9.2015 11,00 Draken Brno TJ S. Osek n/B 13 : 12 ( 8 : 8 ) Paško P.
628 20.9.2015 11,00 Sokol Dobruška Sokol Ostopovice 23 : 14 ( 13 : 7 ) Přikryl M.
629 20.9.2015 10,30 Jiskra Humpolec S. Opatovice n/L 14 : 21 ( 5 : 13 ) Pechal R.
                     
631 27.9.2015 15,00 Sokol Svinov Draken Brno 21 : 11 ( 9 : 4 ) Paško P.
632 27.9.2015 10,30 TJ Stará Ves n/O KNH MS Brno 17 : 22 ( 7 : 10 ) Havlík J.
633 27.9.2015 14,15 TJ S. Osek n/B Sokol Kokory 14 : 21 ( 8 : 12 ) Pechal R.
634 27.9.2015 10,15 SKNH Veselí n/M Sokol Dobruška 17 : 15 ( 7 : 9 ) Maiwaelder
635 27.9.2015 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Ostopovice 22 : 13 ( 9 : 7 ) Erhart M.
636 27.9.2015 10,30 S. Opatovice n/L S. Podhorní Újezd 29 : 22 ( 13 : 12 ) Václavík A.
                     
637 3.10.2015 16,00 S. Opatovice n/L Sokol Svinov 22 : 20 ( 13 : 12 ) Šimánek P.
638 3.10.2015 16,00 S. Podhorní Újezd TJ Stará Ves n/O 28 : 23 ( 14 : 13 ) Václavek J.
639 3.10.2015 14,30 Sokol Kokory SKNH Veselí n/M 13 : 19 ( 5 : 12 ) Paško P.
640 3.10.2015 15,30 Sokol Ostopovice TJ S. Osek n/B 19 : 18 ( 13 : 8 ) Jurtík P.
641 3.10.2015 16,30 Draken Brno Sokol Dobruška 20 : 14 ( 12 : 8 ) Ziegler M.
642 3.10.2015 16,00 KNH MS Brno Jiskra Humpolec 15 : 16 ( 8 : 9 ) Maiwaelder
                     
643 4.10.2015 10,30 S. Opatovice n/L TJ Stará Ves n/O 27 : 14 ( 15 : 8 ) Václavek J.
644 4.10.2015 10,30 S. Podhorní Újezd Sokol Svinov 17 : 24 ( 8 : 12 ) Bittner L.
645 4.10.2015 14,15 TJ S. Osek n/B SKNH Veselí n/M 17 : 20 ( 6 : 8 ) Planka Z.
646 4.10.2015 10,15 Sokol Ostopovice Sokol Kokory 17 : 20 ( 10 : 13 ) Přikryl M.
647 4.10.2015 11,00 Draken Brno Jiskra Humpolec 18 : 13 ( 8 : 7 ) Pechal R.
648 4.10.2015 10,00 KNH MS Brno Sokol Dobruška 20 : 13 ( 11 : 6 ) Jurtík P.
                     
649 11.10.2015 13,30 Sokol Kokory Sokol Svinov 17 : 22 ( 8 : 9 ) Paško P.
650 11.10.2015 14,15 TJ S. Osek n/B TJ Stará Ves n/O 17 : 17 ( 12 : 10 ) Přikryl M.
651 11.10.2015 10,00 KNH MS Brno Draken Brno 16 : 14 ( 7 : 7 ) Šimánek P.
652 11.10.2015 10,30 Sokol Dobruška S. Opatovice n/L 20 : 21 ( 14 : 12 ) Beran M.
653 11.10.2015 10,30 Jiskra Humpolec S. Podhorní Újezd 19 : 16 ( 9 : 9 ) Slavík V.
654 11.10.2015 10,15 Sokol Ostopovice SKNH Veselí n/M 13 : 24 ( 8 : 8 ) Václavek J.
                     
655 17.10.2015 16,00 Sokol Svinov SKNH Veselí n/M 24 : 19 ( 11 : 8 ) Ziegler M.
656 17.10.2015 16,00 TJ Stará Ves n/O Sokol Ostopovice 28 : 17 ( 15 : 9 ) Paško P.
657 17.10.2015 14,30 Sokol Dobruška Sokol Kokory 17 : 9 ( 9 : 5 ) Jezbera V.
658 17.10.2015 16,00 Jiskra Humpolec TJ S. Osek n/B 23 : 18 ( 12 : 10 ) Váca J.
659 17.10.2015 16,00 S. Opatovice n/L Draken Brno 18 : 16 ( 7 : 4 ) Slavík V.
660 17.10.2015 16,00 S. Podhorní Újezd KNH MS Brno 24 : 18 ( 11 : 6 ) Václavík A.
                     
661 18.10.2015 10,30 Sokol Svinov Sokol Ostopovice 35 : 20 ( 18 : 13 ) Paško P.
662 18.10.2015 10,30 TJ Stará Ves n/O SKNH Veselí n/M 24 : 21 ( 11 : 10 ) Přikryl M.
663 18.10.2015 11,00 Sokol Dobruška TJ S. Osek n/B 23 : 19 ( 11 : 12 ) Jančík P.
664 18.10.2015 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Kokory 9 : 9 ( 6 : 6 ) Pechal R.
665 18.10.2015 9,00 S. Opatovice n/L KNH MS Brno 16 : 11 ( 10 : 7 ) Hejl Z.
666 18.10.2015 10,30 S. Podhorní Újezd Draken Brno 19 : 19 ( 11 : 9 ) Slavík V.