Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Trailer MČR mladších žáků v Národní házené Ostopovice

Tagy

126) 2. LIGA MUŽŮ SK. A 2015/16 - rozpis utkání podzim 2015

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
401 30.8.2015 8,30 TJ Vřeskovice TJ S. Ejpovice 16 : 17 ( 6 : 9 ) Jíra P.
402 30.8.2015 14,30 TJ Všenice TJ S. Kyšice 15 : 16 ( 9 : 9 ) Rauch P.
403 30.8.2015 14,00 TJ Příchovice TJ S. Záluží 22 : 28 ( 13 : 15 ) Adámek J.
404 30.8.2015 11,00 TJ Avia Čakovice Jiskra Raspenava 21 : 14 ( 12 : 6 ) Sýkora T.
405 30.8.2015 8,45 DIOSS Nýřany B NH Řevnice 23 : 13 ( 11 : 7 ) Toman I.
406 30.8.2015 10,45 TJ Litohlavy Baník Most NH 23 : 19 ( 10 : 9 ) Bešta J.
                     
407 6.9.2015 14,30 TJ S. Ejpovice TJ S. Kyšice 11 : 17 ( 4 : 9 ) Holý J.
408 6.9.2015 10,30 TJ Všenice TJ Příchovice 18 : 16 ( 9 : 8 ) Jíra P.
409 6.9.2015 16,00 TJ S. Záluží TJ Vřeskovice 21 : 15 ( 11 : 6 ) Zadražil S.
410 6.9.2015 15,00 NH Řevnice TJ Avia Čakovice 9 : 15 ( 6 : 8 ) Přikryl M.
411 6.9.2015 15,00 Baník Most NH DIOSS Nýřany B 16 : 19 ( 7 : 10 ) Malý J.
412 6.9.2015 15,00 Jiskra Raspenava TJ Litohlavy 12 : 12 ( 6 : 4 ) Beran M.
                     
413 12.9.2015 14,30 TJ S. Ejpovice TJ Avia Čakovice 10 : 17 ( 3 : 9 ) Slavík V.
414 12.9.2015 16,00 TJ S. Kyšice NH Řevnice 14 : 21 ( 7 : 11 ) Bláha J.
415 12.9.2015 14,00 TJ Příchovice Baník Most NH 29 : 19 ( 14 : 10 ) Sýkora T.
416 12.9.2015 16,00 TJ Vřeskovice Jiskra Raspenava 21 : 26 ( 11 : 13 ) Jančík P.
417 12.9.2015 16,00 DIOSS Nýřany B TJ Všenice 24 : 21 ( 12 : 12 ) Toman I.
418 12.9.2015 15,00 TJ Litohlavy TJ S. Záluží 17 : 17 ( 9 : 9 ) Baumruk J.
                     
419 13.9.2015 10,30 TJ S. Ejpovice NH Řevnice 11 : 13 ( 6 : 6 ) Plaček R.
420 13.9.2015 11,00 TJ S. Kyšice TJ Avia Čakovice 11 : 10 ( 9 : 6 ) Hejl Z.
421 13.9.2015 9,30 TJ Příchovice Jiskra Raspenava 26 : 21 ( 15 : 8 ) Bešta J.
422 13.9.2015 8,30 TJ Vřeskovice Baník Most NH 25 : 18 ( 12 : 8 ) Rauch P.
423 13.9.2015 10,45 TJ Litohlavy TJ Všenice 23 : 20 ( 13 : 11 ) Beran M.
424 13.9.2015 8,45 DIOSS Nýřany B TJ S. Záluží 17 : 15 ( 8 : 8 ) Jíra P.
                     
425 20.9.2015 16,00 TJ S. Záluží TJ S. Ejpovice 25 : 19 ( 12 : 9 ) Sýkora T.
426 20.9.2015 9,50 TJ Příchovice TJ S. Kyšice 31 : 25 ( 17 : 14 ) Adámek J.
427 20.9.2015 14,30 TJ Všenice TJ Vřeskovice 15 : 12 ( 7 : 7 ) Slavík V.
428 20.9.2015 11,00 TJ Avia Čakovice TJ Litohlavy 15 : 15 ( 9 : 8 ) Kalčík Z.
429 20.9.2015 15,00 NH Řevnice Baník Most NH 28 : 20 ( 13 : 12 ) Erhart M.
430 20.9.2015 15,00 Jiskra Raspenava DIOSS Nýřany B 17 : 22 ( 7 : 11 ) Beran M.
                     
431 27.9.2015 14,30 TJ S. Ejpovice TJ Všenice 21 : 11 ( 10 : 6 ) Bešta J.
432 27.9.2015 15,00 TJ S. Kyšice TJ S. Záluží 20 : 22 ( 9 : 13 ) Rauch P.
433 27.9.2015 8,30 TJ Vřeskovice TJ Příchovice 13 : 22 ( 6 : 12 ) Plaček R.
434 27.9.2015 11,00 TJ Avia Čakovice DIOSS Nýřany B 18 : 17 ( 11 : 10 ) Václavek J.
435 27.9.2015 15,00 NH Řevnice TJ Litohlavy 15 : 15 ( 6 : 7 ) Beran M.
436 27.9.2015 15,00 Baník Most NH Jiskra Raspenava 20 : 17 ( 10 : 9 ) Sýkora T.
                     
437 3.10.2015 15,00 Baník Most NH TJ S. Ejpovice 19 : 24 ( 11 : 12 ) Beran M.
438 3.10.2015 15,30 Jiskra Raspenava TJ S. Kyšice 20 : 20 ( 10 : 14 ) Jáneš L.
439 3.10.2015 16,00 TJ Příchovice DIOSS Nýřany B 21 : 19 ( 12 : 9 ) Bešta J.
440 3.10.2015 15,00 TJ Litohlavy TJ Vřeskovice 26 : 18 ( 11 : 11 ) Slavík V.
441 3.10.2015 14,00 TJ Všenice TJ Avia Čakovice 21 : 17 ( 7 : 7 ) Jančík P.
442 3.10.2015 16,00 TJ S. Záluží NH Řevnice 31 : 12 ( 13 : 5 ) Jezbera V.
                     
443 4.10.2015 10,30 Baník Most NH TJ S. Kyšice 19 : 21 ( 5 : 10 ) Bukovský J.
444 4.10.2015 10,30 Jiskra Raspenava TJ S. Ejpovice 20 : 26 ( 9 : 13 ) Jezbera V.
445 4.10.2015 8,45 TJ Vřeskovice DIOSS Nýřany B 18 : 16 ( 8 : 11 ) Baumruk J.
446 4.10.2015 10,45 TJ Litohlavy TJ Příchovice 19 : 19 ( 11 : 10 ) Jíra P.
447 4.10.2015 10,30 TJ Všenice NH Řevnice 23 : 18 ( 10 : 10 ) Toman I.
448 4.10.2015 10,30 TJ S. Záluží TJ Avia Čakovice 18 : 15 ( 8 : 7 ) Rauch P.
                     
449 11.10.2015 14,00 TJ Příchovice TJ S. Ejpovice 16 : 16 ( 10 : 8 ) Rauch P.
450 11.10.2015 8,30 TJ Vřeskovice TJ S. Kyšice 14 : 24 ( 6 : 10 ) Šimice V.
451 11.10.2015 16,00 TJ S. Záluží TJ Všenice 26 : 23 ( 18 : 14 ) Hejl Z.
452 11.10.2015 11,00 TJ Avia Čakovice Baník Most NH 22 : 10 ( 10 : 6 ) Jáneš L.
453 11.10.2015 15,00 NH Řevnice Jiskra Raspenava 26 : 25 ( 14 : 14 ) Erhart M.
454 11.10.2015 10,45 TJ Litohlavy DIOSS Nýřany B 11 : 21 ( 8 : 12 ) Baumruk J.
                     
455 17.10.2015 14,30 TJ S. Ejpovice DIOSS Nýřany B 17 : 14 ( 13 : 7 ) Adámek J.
456 17.10.2015 16,00 TJ S. Kyšice TJ Litohlavy 21 : 16 ( 12 : 7 ) Toman I.
457 17.10.2015 12,15 TJ Avia Čakovice TJ Příchovice 14 : 8 ( 8 : 7 ) Erhart M.
458 17.10.2015 15,00 NH Řevnice TJ Vřeskovice 19 : 26 ( 10 : 13 ) Šimice V.
459 17.10.2015 15,00 Baník Most NH TJ Všenice 17 : 9 ( 8 : 5 ) Rauch P.
460 17.10.2015 15,30 Jiskra Raspenava TJ S. Záluží 21 : 21 ( 12 : 10 ) Beran M.
                     
461 18.10.2015 10,30 TJ S. Ejpovice TJ Litohlavy 14 : 12 ( 7 : 7 ) Baumruk J.
462 18.10.2015 15,00 TJ S. Kyšice DIOSS Nýřany B 13 : 19 ( 6 : 8 ) Jíra P.
463 18.10.2015 11,00 TJ Avia Čakovice TJ Vřeskovice 15 : 7 ( 9 : 2 ) Beran M.
464 18.10.2015 10,30 NH Řevnice TJ Příchovice 24 : 25 ( 15 : 12 ) Erhart M.
465 18.10.2015 10,30 Baník Most NH TJ S. Záluží 17 : 17 ( 6 : 7 ) Bukovský
466 18.10.2015 10,30 Jiskra Raspenava TJ Všenice 15 : 23 ( 8 : 9 ) Kotlář P.