Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Česká národní házená | Czech National Handball: TJ Stará Ves

Tagy

121) 1. LIGA MUŽŮ 2015/16 - rozpis utkání jaro 2016

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
73 10.4.2016 14,30 TJ S. Podlázky Sokol Krčín 12 : 19 ( 5 : 8 ) Málek Jos.
74 10.4.2016 10,30 SK Studénka TJ S. Rokytnice 15 : 10 ( 7 : 3 ) Ziegler M.
75 10.4.2016 11,00 SSK Vítkovice 1. NH Brno 11 : 16 ( 6 : 8 ) Přikryl M.
76 10.4.2016 14,00 TJ S. Nezvěstice Sokol Tymákov 23 : 20 ( 11 : 8 ) Hejl Z.
77 10.4.2016 10,30 TJ DIOSS Nýřany Šroubárna Žatec 20 : 13 ( 11 : 9 ) Bešta J.
78 10.4.2016 11,00 TJ Přeštice TJ Plzeň-Újezd 16 : 19 ( 10 : 10 ) Slavík V.
                     
79 16.4.2016 14,00 TJ S. Nezvěstice Sokol Krčín 14 : 16 ( 8 : 8 ) Rauch P.
80 16.4.2016 16,00 Sokol Tymákov TJ S. Podlázky 17 : 22 ( 7 : 10 ) Bešta J.
81 16.4.2016 15,00 Šroubárna Žatec SK Studénka 17 : 12 ( 8 : 7 ) Kalčík Z.
82 16.4.2016 16,00 TJ Plzeň-Újezd SSK Vítkovice 18 : 16 ( 8 : 5 ) Jíra P.
83 16.4.2016 16,00 TJ S. Rokytnice TJ DIOSS Nýřany 19 : 21 ( 13 : 13 ) Cedidlo J.
84 16.4.2016 16,00 1. NH Brno TJ Přeštice 20 : 27 ( 9 : 14 ) Maiwaelder J.
                     
85 17.4.2016 11,00 Sokol Tymákov Sokol Krčín 16 : 12 ( 8 : 6 ) Adámek J.
86 17.4.2016 11,00 TJ S. Nezvěstice TJ S. Podlázky 18 : 16 ( 8 : 9 ) Baumruk J.
87 17.4.2016 11,00 TJ Plzeň-Újezd SK Studénka 23 : 16 ( 12 : 7 ) Hejl Z.
88 17.4.2016 11,30 Šroubárna Žatec SSK Vítkovice 17 : 13 ( 10 : 8 ) Jezbera V.
89 17.4.2016 10,30 TJ S. Rokytnice TJ Přeštice 15 : 14 ( 7 : 5 ) Pechal R.
90 17.4.2016 10,30 1. NH Brno TJ DIOSS Nýřany 22 : 22 ( 10 : 11 ) Ziegler M.
                     
91 23.4.2016 16,00 Sokol Krčín 1. NH Brno 19 : 17 ( 10 : 9 ) Malý Jan
101 23.4.2016 14,00 TJ Přeštice Sokol Tymákov 28 : 24 ( 15 : 12 ) Bešta J.
                     
92 24.4.2016 14,30 TJ S. Podlázky SK Studénka 25 : 24 ( 11 : 12 ) Václavek J.
93 24.4.2016 14,00 SSK Vítkovice TJ S. Rokytnice 17 : 12 ( 7 : 6 ) Ziegler M.
94 24.4.2016 11,00 TJ Přeštice TJ S. Nezvěstice 22 : 15 ( 10 : 8 ) Baumruk J.
95 24.4.2016 11,30 Šroubárna Žatec Sokol Tymákov 12 : 21 ( 6 : 11 ) Adámek J.
96 24.4.2016 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ Plzeň-Újezd 15 : 14 ( 8 : 10 ) Sýkora T.
                     
100 30.4.2016 17,45 TJ DIOSS Nýřany TJ S. Nezvěstice 22 : 20 ( 12 : 11 ) Jančík P.
                     
97 1.5.2016 10,30 TJ S. Rokytnice Sokol Krčín 20 : 22 ( 10 : 10 ) Maiwaelder J.
98 1.5.2016 10,00 1. NH Brno TJ S. Podlázky 10 : 0 kont. Šimánek P.
99 1.5.2016 10,30 SK Studénka SSK Vítkovice 11 : 16 ( 7 : 4 ) Havlík J.
102 1.5.2016 11,30 Šroubárna Žatec TJ Plzeň-Újezd 14 : 19 ( 7 : 10 ) Jezbera V.
                     
103 14.5.2016 13,30 Sokol Krčín Šroubárna Žatec 22 : 13 ( 12 : 5 ) Přikryl M.
104 14.5.2016 16,00 TJ S. Podlázky TJ Plzeň-Újezd 16 : 20 ( 7 : 12 ) Bittner L.
105 14.5.2016 16,00 SK Studénka TJ DIOSS Nýřany 17 : 23 ( 11 : 12 ) Šimánek P.
106 14.5.2016 16,00 SSK Vítkovice TJ Přeštice 9 : 15 ( 4 : 7 ) Václavek J.
107 14.5.2016 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ S. Rokytnice 17 : 8 ( 8 : 4 ) Rauch P.
108 14.5.2016 16,00 Sokol Tymákov 1. NH Brno 27 : 15 ( 15 : 7 ) Adámek J.
                     
109 15.5.2016 11,45 TJ S. Podlázky Šroubárna Žatec 24 : 20 ( 14 : 10 ) Bláha J.
110 15.5.2016 11,30 Sokol Krčín TJ Plzeň-Újezd 19 : 18 ( 10 : 6 ) Ziegler M.
111 15.5.2016 11,00 SSK Vítkovice TJ DIOSS Nýřany 23 : 24 ( 12 : 9 ) Václavek J.
112 15.5.2016 10,30 SK Studénka TJ Přeštice 16 : 19 ( 10 : 12 ) Šimánek P.
113 15.5.2016 11,00 Sokol Tymákov TJ S. Rokytnice 14 : 22 ( 8 : 11 ) Adámek J.
114 15.5.2016 11,00 TJ S. Nezvěstice 1. NH Brno 20 : 11 ( 12 : 4 ) Baumruk J.
                     
119 21.5.2016 15,30 TJ Plzeň-Újezd Sokol Tymákov 23 : 20 ( 9 : 11 ) Bukovský J.
                     
115 22.5.2016 14,00 Sokol Krčín SK Studénka 19 : 14 ( 12 : 9 ) Málek Jos.
116 22.5.2016 14,30 TJ S. Podlázky SSK Vítkovice 20 : 16 ( 11 : 10 ) Sýkora T.
117 22.5.2016 10,30 TJ S. Rokytnice 1. NH Brno 26 : 19 ( 10 : 6 ) Bittner L.
118 22.5.2016 11,30 Šroubárna Žatec TJ S. Nezvěstice 15 : 14 ( 7 : 6 ) Jezbera V.
120 22.5.2016 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ Přeštice 17 : 16 ( 9 : 10 ) Baumruk J.
                     
121 28.5.2016 16,00 TJ DIOSS Nýřany Sokol Krčín 22 : 17 ( 5 : 7 ) Toman I.
122 28.5.2016 16,00 TJ Přeštice TJ S. Podlázky 22 : 25 ( 12 : 16 ) Baumruk J.
123 28.5.2016 16,00 SK Studénka TJ S. Nezvěstice 17 : 19 ( 9 : 11 ) Bukovský J.
124 28.5.2016 16,00 SSK Vítkovice Sokol Tymákov 15 : 22 ( 6 : 10 ) Maiwaelder J.
125 28.5.2016 16,00 TJ S. Rokytnice Šroubárna Žatec 18 : 17 ( 9 : 7 ) Ziegler M.
126 28.5.2016 16,00 1. NH Brno TJ Plzeň-Újezd 26 : 21 ( 15 : 14 ) Přikryl M.
                     
127 29.5.2016 11,00 TJ Přeštice Sokol Krčín 16 : 16 ( 7 : 8 ) Slavík V.
128 29.5.2016 11,00 TJ DIOSS Nýřany TJ S. Podlázky 27 : 12 ( 14 : 8 ) Sýkora T.
129 29.5.2016 11,00 SSK Vítkovice TJ S. Nezvěstice 19 : 17 ( 9 : 8 ) Přikryl M.
130 29.5.2016 11,00 SK Studénka Sokol Tymákov 11 : 19 ( 6 : 8 ) Ziegler M.
131 29.5.2016 11,00 1. NH Brno Šroubárna Žatec 22 : 22 ( 9 : 10 ) Maiwaelder J.
132 29.5.2016 11,00 TJ S. Rokytnice TJ Plzeň-Újezd 20 : 25 ( 7 : 11 ) Bukovský J.