Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« květen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

120) 1. LIGA MUŽŮ 2015/16 - rozpis utkání podzim 2015

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
1 30.8.2015 11,00 SSK Vítkovice Sokol Krčín 17 : 17 ( 6 : 9 ) Ziegler M.
2 30.8.2015 10,30 TJ S. Rokytnice TJ S. Podlázky 19 : 24 ( 9 : 12 ) Václavek J.
3 30.8.2015 10,30 SK Studénka 1. NH Brno 21 : 24 ( 11 : 15 ) Přikryl M.
4 30.8.2015 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ Plzeň-Újezd 16 : 17 ( 10 : 10 ) Kalčík Z.
5 30.8.2015 10,30 TJ DIOSS Nýřany Sokol Tymákov 12 : 19 ( 7 : 10 ) Toman I.
6 30.8.2015 11,00 TJ Přeštice Šroubárna Žatec 15 : 14 ( 8 : 7 ) Jančík P.
                     
7 6.9.2015 14,00 Sokol Krčín TJ S. Podlázky 22 : 18 ( 11 : 7 ) Bukovský
8 6.9.2015 10,30 TJ S. Rokytnice SK Studénka 19 : 17 ( 12 : 10 ) Ziegler M.
9 6.9.2015 14,00 1. NH Brno SSK Vítkovice 18 : 14 ( 9 : 6 ) Václavík A.
10 6.9.2015 16,15 Sokol Tymákov TJ S. Nezvěstice 18 : 14 ( 12 : 6 ) Adámek J.
11 6.9.2015 11,30 Šroubárna Žatec TJ DIOSS Nýřany 16 : 23 ( 8 : 9 ) Malý J.
12 6.9.2015 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ Přeštice 14 : 13 ( 4 : 4 ) Baumruk J.
                     
13 12.9.2015 16,00 Sokol Krčín TJ S. Nezvěstice 25 : 22 ( 12 : 11 ) Přikryl M.
14 12.9.2015 10,00 TJ S. Podlázky Sokol Tymákov 24 : 16 ( 16 : 10 ) Adámek J.
15 12.9.2015 16,00 SK Studénka Šroubárna Žatec 23 : 15 ( 15 : 9 ) Ziegler M.
16 12.9.2015 16,00 SSK Vítkovice TJ Plzeň-Újezd 18 : 19 ( 10 : 10 ) Bukovský
17 12.9.2015 14,00 TJ DIOSS Nýřany TJ S. Rokytnice 19 : 15 ( 8 : 6 ) Toman I.
18 12.9.2015 16,30 TJ Přeštice 1. NH Brno 22 : 10 ( 10 : 6 ) Bešta J.
                     
19 13.9.2015 11,00 Sokol Krčín Sokol Tymákov 18 : 20 ( 7 : 13 ) Váca J.
20 13.9.2015 10,30 TJ S. Podlázky TJ S. Nezvěstice 11 : 17 ( 3 : 10 ) Bláha J.
21 13.9.2015 10,30 SK Studénka TJ Plzeň-Újezd 13 : 14 ( 6 : 7 ) Pechal R.
22 13.9.2015 11,00 SSK Vítkovice Šroubárna Žatec 14 : 12 ( 6 : 5 ) Havlík J.
23 13.9.2015 11,30 TJ Přeštice TJ S. Rokytnice 19 : 12 ( 8 : 6 ) Sýkora T.
24 13.9.2015 10,30 TJ DIOSS Nýřany 1. NH Brno 23 : 15 ( 12 : 7 ) Jira P.
                     
25 20.9.2015 14,00 1. NH Brno Sokol Krčín 20 : 18 ( 10 : 9 ) Václavík A.
27 20.9.2015 10,30 TJ S. Rokytnice SSK Vítkovice 17 : 13 ( 8 : 7 ) Bittner L.
28 20.9.2015 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ Přeštice 22 : 22 ( 13 : 11 ) Jíra P.
29 20.9.2015 16,15 Sokol Tymákov Šroubárna Žatec 23 : 14 ( 15 : 6 ) Baumruk J.
30 20.9.2015 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ DIOSS Nýřany 16 : 19 ( 9 : 10 ) Malý J.
                     
32 26.9.2015 15,30 TJ S. Podlázky 1. NH Brno 19 : 22 ( 11 : 12 ) Václavek J.
36 26.9.2015 15,30 TJ Plzeň-Újezd Šroubárna Žatec 24 : 12 ( 13 : 6 ) Baumruk J.
                     
31 27.9.2015 14,00 Sokol Krčín TJ S. Rokytnice 19 : 16 ( 9 : 9 ) Ziegler M.
33 27.9.2015 11,00 SSK Vítkovice SK Studénka 22 : 19 ( 12 : 9 ) Přikryl M.
34 27.9.2015 14,00 TJ S. Nezvěstice DIOSS Nýřany 16 : 10 ( 10 : 5 ) Bukovský
35 27.9.2015 16,15 Sokol Tymákov TJ Přeštice 18 : 20 ( 9 : 12 ) Slavík V.
                     
37 3.10.2015 15,00 Šroubárna Žatec Sokol Krčín 12 : 19 ( 9 : 11 ) Rauch P.
38 3.10.2015 16,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S. Podlázky 18 : 14 ( 8 : 9 ) Václavík A.
39 3.10.2015 14,00 TJ DIOSS Nýřany SK Studénka 22 : 15 ( 12 : 6 ) Toman I.
40 3.10.2015 14,00 TJ Přeštice SSK Vítkovice 14 : 12 ( 8 : 6 ) Hejl Z.
41 3.10.2015 16,00 TJ S. Rokytnice TJ S. Nezvěstice 21 : 16 ( 8 : 9 ) Pechal R.
42 3.10.2015 14,00 1. NH Brno Sokol Tymákov 24 : 23 ( 12 : 11 ) Přikryl M.
                     
43 4.10.2015 11,30 Šroubárna Žatec TJ S. Podlázky 18 : 18 ( 9 : 8 ) Malý J.
44 4.10.2015 11,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Krčín 22 : 16 ( 10 : 9 ) Sýkora T.
45 4.10.2015 10,30 TJ DIOSS Nýřany SSK Vítkovice 21 : 16 ( 13 : 11 ) Jančík P.
46 4.10.2015 8,30 TJ Přeštice SK Studénka 17 : 15 ( 10 : 7 ) Václavík A.
47 4.10.2015 10,30 TJ S. Rokytnice Sokol Tymákov 15 : 15 ( 7 : 7 ) Ziegler M.
48 4.10.2015 11,55 1. NH Brno TJ S. Nezvěstice 20 : 14 ( 12 : 8 ) Maiwaelder
                     
26 10.10.2015 16,00 SK Studénka TJ S. Podlázky 23 : 26 ( 14 : 13 ) Přikryl M.
54 10.10.2015 16,00 TJ Přeštice TJ DIOSS Nýřany 16 : 11 ( 8 : 6 ) Malý J.
                     
49 11.10.2015 10,30 SK Studénka Sokol Krčín 17 : 17 ( 10 : 8 ) Ziegler M.
50 11.10.2015 11,00 SSK Vítkovice TJ S. Podlázky 20 : 18 ( 11 : 10 ) Maiwaelder
51 11.10.2015 14,00 1. NH Brno TJ S. Rokytnice 16 : 15 ( 8 : 9 ) Václavík A.
52 11.10.2015 14,00 TJ S. Nezvěstice Šroubárna Žatec 22 : 12 ( 13 : 6 ) Jíra P.
53 11.10.2015 16,00 Sokol Tymákov TJ Plzeň-Újezd 18 : 24 ( 6 : 12 ) Bukovský J.
                     
55 17.10.2015 13,30 Sokol Krčín TJ DIOSS Nýřany 24 : 21 ( 14 : 14 ) Jančík P.
56 17.10.2015 16,00 TJ S. Podlázky TJ Přeštice 16 : 15 ( 8 : 6 ) Bukovský
57 17.10.2015 14,00 TJ S. Nezvěstice SK Studénka 15 : 13 ( 7 : 6 ) Václavek J.
58 17.10.2015 16,00 Sokol Tymákov SSK Vítkovice 22 : 12 ( 9 : 3 ) Šimánek P.
59 17.10.2015 15,00 Šroubárna Žatec TJ S. Rokytnice 10 : 18 ( 6 : 9 ) Malý J.
60 17.10.2015 16,00 TJ Plzeň-Újezd 1. NH Brno 25 : 17 ( 15 : 9 ) Baumruk J.
                     
61 18.10.2015 11,30 Sokol Krčín TJ Přeštice 23 : 17 ( 10 : 12 ) Jezbera V.
62 18.10.2015 10,30 TJ S. Podlázky TJ DIOSS Nýřany 19 : 25 ( 8 : 14 ) Malý J.
63 18.10.2015 11,00 TJ S. Nezvěstice SSK Vítkovice 18 : 13 ( 10 : 6 ) Václavek J.
64 18.10.2015 11,00 Sokol Tymákov SK Studénka 21 : 14 ( 11 : 5 ) Šimánek P.
65 18.10.2015 11,30 Šroubárna Žatec 1. NH Brno 19 : 12 ( 8 : 3 ) Bešta J.
66 18.10.2015 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S. Rokytnice 23 : 17 ( 10 : 10 ) Váca J.
                     
67 25.10.2015 11,00 Sokol Krčín SSK Vítkovice 23 : 17 ( 9 : 4 ) Váca J.
68 25.10.2015 14,30 TJ S. Podlázky TJ S. Rokytnice 19 : 20 ( 13 : 12 ) Sýkora T.
69 25.10.2015 14,00 1. NH Brno SK Studénka 21 : 15 ( 12 : 7 ) Ziegler M.
70 25.10.2015 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S. Nezvěstice 15 : 14 ( 7 : 9 ) Hejl Z.
71 25.10.2015 10,30 Sokol Tymákov TJ DIOSS Nýřany 19 : 10 ( 8 : 5 ) Adámek J.
72 25.10.2015 11,30 Šroubárna Žatec TJ Přeštice 20 : 22 ( 8 : 10 ) Málek Josef