Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« únor 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

116) Pohár České republiky mládeže pro rok 2015

Dokumenty a formuláře

Propozice Poháru ČR mládeže 2015 zde
Úprava propozic Poháru ČR mládeže 2015 číslo 1 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde
Závěrečný zpravodaj MaP ČR mládeže 2015 zde

Pohár ČR 2015 * MLADŠÍ ŽÁCI * 26.-28.6.2015

pořadatel: Baník Most NH (severočeská oblast) www.nhmost.webnode.cz
kontakt pořadatele: Lenka Walterová (tel.: 603 815 417, e-mail: lenka.walterova@seznam.cz)
ředitel akce: Eduard Pavlíček (tel.: 733 505 731)
rozhodčí: Vít Jezbera, Pavel Jurtík, Pavel Jíra
konečné pořadí: 1. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 2. Sokol Krčín (VČ), 3. TJ Šroubárna Žatec (SČ), 4. Baník Most NH (pořadatel), 5. TJ Jiskra Humpolec (JM), 6. Sokol Svinov (SM), 7. NH Řevnice (StČ)
kompletní výsledky ZDE

Pohár ČR 2015 * MLADŠÍ ŽAČKY * 26.-28.6.2015

pořadatel: Sokol Dobruška (východočeská oblast) www.hazena-dobruska.cz
kontakt pořadatele: Božena Laštovičková (tel.: 605 572 942, e-mail: bolast@dobruska.cz)
ředitel akce: Karel Klas (tel.: 725 207 271)
rozhodčí: Miroslav Beran, Jan Musil, Marek Černý
konečné pořadí: 1. Sokol Ostopovice (JM), 4. TJ Spartak Modřany (StČ), 3. Sokol Dobruška (VČ), 4. TJ Přeštice (ZČ), 5. TJ Chropyně (SM), 6. Baník Most NH (SČ)
kompletní výsledky ZDE

Pohár ČR 2015 * STARŠÍ ŽÁCI * 19.-21.6.2015

pořadatel: TJ DIOSS Nýřany (západočeská oblast) www.nhnyrany.cz
kontakt pořadatele: Tomáš Roud (tel.: 774 943 402, e-mail: hazena.nyrany@seznam.cz)
ředitel akce: Jaromír Kalčík (tel.: 737 200 989)
rozhodčí: Václav Šimice, Pavel Jíra, Václav Slavík
konečné pořadí: 1. TJ S. Nezvěstice (ZČ), 2. SK Studénka (SM), 3. TJ Stará Ves n/Ondř. (SM – náhradník za JM), 4. Sokol Krčín (VČ), 5. Baník Most NH (SČ), 6. TJ Přeštice (ZČ – náhradník za StČ)
kompletní výsledky ZDE

Pohár ČR 2015 * STARŠÍ ŽAČKY * 19.-21.6.2015

pořadatel: KNH Litvínov (severočeská oblast) www.knhlitvinov.com
kontakt pořadatele: Petr Hojer (tel.: 602 408 764, e-mail: hojer.petr@seznam.cz)
ředitel akce: Karel Klas (tel.: 725 207 271)
rozhodčí: Michal Barabáš, Lukáš Jáneš, Jan Malý
konečné pořadí: 1. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 2. TJ S. Vracov (JM), 3. TJ Stará Ves n/Ondř. (SM), 4. KNH Litvínov (SČ), 5. Sokol Svinov (SM – náhradník ze VČ), 6. KNH Spoje Praha (StČ),
kompletní výsledky ZDE

Pohár ČR 2015 * DOROSTENCI * 26.-28.6.2015

pořadatel: Sokol Stupno (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Pavel Souček (tel.: 605 875 098, e-mail: sugystupno@seznam.cz)
ředitel akce: Pavel Souček (tel.: 605 875 098)
rozhodčí: Tomáš Sýkora, Lukáš Zimmermann, Zdeněk Hejl, Miroslav Přikryl
konečné pořadí: 1. TJ Stará Ves n/Ondř. (SM), 2. Sokol Tymákov (ZČ), 3. Draken Brno (JM), 4. Baník Most NH (SČ), 5. Sokol Dobruška (VČ), 6. TJ S. Kyšice (ZČ – náhradník za StČ)
kompletní výsledky ZDE

Pohár ČR 2015 * DOROSTENKY * 26.-28.6.2015

pořadatel: TJ Příchovice (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Zdeněk Bešta (tel.: 723 575 172, e-mail: z.besta@centrum.cz)
ředitel akce: Libor Bulička (tel.: 737 508 032)
rozhodčí: Jan Adámek, Václav Šimice, Jan Malý, Pavel Paško
konečné pořadí: 1. TJ Přeštice (ZČ), 2. Sokol Svinov (SM), 3. TJ Chropyně (SM – náhradník za VČ), 4. TJ Příchovice (ZČ – náhradník ze JM), 5. SK Chomutov NH (SČ), 6. TJ Spartak Modřany (StČ)
kompletní výsledky ZDE