Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

111) Zimní liga mládeže 2015 - DOROSTENKY

Dokumenty

Propozice Zimní ligy mládeže 2015 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

DOROSTENKY * Čtvrtfinále sk. A * 31. 1. 2015 * hala STARÁ VES NAD ODŘEJNICÍ

pořadatel: TJ Stará Ves n/O. (severomoravská oblast)
kontakt pořadatele: Rostislav Horkel ml. (tel.: 732 584 998)
ředitel akce: Petra Malchárková (tel.: 604 446 437)
pořadí: 1. TJ Stará Ves n/O. (SM), 2. Sokol Svinov (SM), 3. Draken Brno (JM), 4. SK Studénka (SM), 5.-6. TJ S. Vracov (JM), 5.-6. SK Autonot Jihlava (JM)
kompletní výsledky ZDE

DOROSTENKY * Čtvrtfinále sk. B * ZRUŠENO

účastníci: Sokol Krčín A (VČ), Sokol Krčín B (VČ), Sokol Bakov (StČ)
všichni účastníci postupují do semifinále

DOROSTENKY * Čtvrtfinále sk. C * 7. 2. 2015 * hala PLZEŇ-BOLEVEC

pořadatel: SK Plzeň-Bolevec (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Václava Šmídlová (tel.: 604 109 391)
ředitel akce: Václav Klik (tel.: 728 128 858)
pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 3. KNH Litvínov (SČ), 4. Baník Most NH (SČ), 5. TJ S. Kyšice (ZČ), 6. TJ Šroubárna Žatec (SČ)

DOROSTENKY * Semifinále sk. D * 21. 2. 2015 * hala VRACOV

pořadatel: TJ S. Vracov (jihomoravská oblast) www.hazenavracov.cz
kontakt pořadatele: Jaromír Kunický (tel.: 724 055 834)
ředitel akce: Vojtěch Šimek
pořadí: 1. TJ Stará Ves n/O. (SM), 2. TJ S. Vracov (JM), 3. Sokol Svinov (SM), 4. Sokol Krčín A (VČ), 5.-6. Draken Brno (JM), 5.-6. SK Studénka (SM)
kompletní výsledky ZDE

DOROSTENKY * Semifinále sk. E * 22. 2. 2015 * hala PLZEŇ-BOLEVEC

pořadatel: SK Plzeň-Bolevec (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Václava Šmídlová (tel.: 604 109 391)
ředitel akce: Václav Klik (tel.: 728 128 858)
pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 3. KNH Litvínov (SČ), 4. Sokol Krčín B (VČ), 5. Baník Most NH (SČ)

DOROSTENKY * Finále * 14. – 15. 3. 2015 * hala PLZEŇ-BOLEVEC

pořadatel: SK Plzeň-Bolevec (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Václava Šmídlová (tel.: 604 109 391)
ředitel akce: Jaroslav Holý (tel.: 603 932 406)
rozhodčí: Tomáš Sýkora, Lukáš Zimmermann, Zdeněk Hejl
pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. TJ Stará Ves n/O. (SM), 3. Sokol Krčín A (VČ), 4. Sokol Svinov (SM), 5. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 6. TJ S. Vracov (JM), 7. KNH Litvínov (SČ), 8. Sokol Krčín B (VČ)
kompletní výsledky ZDE