Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« květen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

110) Zimní liga mládeže 2015 - DOROSTENCI

Dokumenty

Propozice Zimní ligy mládeže 2015 zde
Herní systém čtvrtfinále a semifinále ZLM 2015 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

DOROSTENCI * Čtvrtfinále sk. A * 7. 2. 2015 * hala PUSTĚJOV

pořadatel: SK Studénka (severomoravská oblast) www.skstudenka.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Milan Stiller (tel.: 737 319 575)
ředitel akce: Petra Malchárková (tel.: 604 446 437)
pořadí: 1. SK Studénka (SM), 2. 1.NH Brno (JM), 3. Sokol Ostopovice (JM), 4. TJ Stará Ves n/O. (SM), 5.-6. Draken Brno (JM), 5.-6. TJ S. Osek n/B.
kompletní výsledky ZDE

DOROSTENCI * Čtvrtfinále sk. B * 31. 1. 2015 * hala ŘEVNICE

pořadatel: NH Řevnice (středočeská oblast)
kontakt pořadatele: Petr Holý (tel.: 721 820 755)
ředitel akce: Mgr. Ladislava Janková (tel.: 603 147 358)
pořadí: 1. Sokol Krčín (VČ), 2. TJ Avia Čakovice (StČ), 3. Sokol Dobruška(VČ), 4. Spoje Praha (StČ)
kompletní výsledky ZDE

DOROSTENCI * Čtvrtfinále sk. C * 8. 2. 2015 * hala MOST

pořadatel: Baník Most NH (severočeská oblast) www.nhmost.webnode.cz
kontakt pořadatele: Lenka Walterová (tel.: 603 815 417)
ředitel akce: Josef Stýblo
pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. Baník Most NH (SČ), 3. TJ Šroubárna Žatec (SČ), 4. TJ Přeštice (ZČ)

DOROSTENCI * Semifinále sk. D * 22. 2. 2015 * hala ČERVENÝ KOSTELEC

pořadatel: Sokol Krčín (východočeská oblast) www.sokol-krcin.cz
kontakt pořadatele: Robert Šefc (tel.: 724 053 723)
ředitel akce: Ladislava Janková (tel.: 603 147 358)
pořadí: 1. Sokol Krčín (VČ), 2. SK Studénka (SM), 3. TJ Stará Ves n/O. (SM), 4. 1.NH Brno (JM)
kompletní výsledky ZDE

DOROSTENCI * Semifinále sk. E * 21. 2. 2015 * hala PLZEŇ-BOLEVEC

pořadatel: SK Plzeň-Bolevec (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Václava Šmídlová (tel.: 604 109 391)
ředitel akce: Pavel Souček (tel.: 605 875 098)
pořadí: 1. Baník Most NH (SČ), 2. TJ Šroubárna Žatec (SČ), 3. Sokol Dobruška (VČ), 4, TJ Avia Čakovice (StČ), 5. TJ Přeštice (ZČ)

DOROSTENCI * Finále * 14. – 15. 3. 2015 * hala ŽATEC

pořadatel: TJ Šroubárna Žatec (severočeská oblast) www.nhzatec.cz
kontakt pořadatele: Ing. Josef Popelka (tel.: 737 269 207)
ředitel akce: Karel Klas (tel.: 725 207 271)
rozhodčí: Jan Malý, Petr Jančík, Zdeněk Kalčík
pořadí: 1. Sokol Krčín (VČ), 2. TJ Šroubárna Žatec (SČ), 3. SK Studénka (SM), 4. TJ Avia Čakovice (StČ), 5. TJ Stará Ves n/O. (SM), 6. Baník Most NH (SČ), 7. Sokol Dobruška (VČ)
kompletní výsledky ZDE