Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« květen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

102) 2. LIGA ŽEN SK. B 2014/15 - rozpis utkání podzim 2014

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
901 24.8.2014 10,00 SK Náchod TJ Sp. Modřany 14 : 12 ( 8 : 8 ) Šimánek P.
902 24.8.2014 10,30 TJ S.Opatovice Draken Brno 15 : 15 ( 7 : 8 ) Cedidlo J.
903 24.8.2014 10,30 TJ S. Vracov Sokol Svinov 28 : 18 ( 16 : 9 ) Kratochvíl M.
                     
904 31.8.2014 15,00 TJ Sp. Modřany Sokol Svinov 13 : 9 ( 6 : 6 ) Bláha J.
906 31.8.2014 11,00 SK Náchod TJ S.Opatovice 18 : 17 ( 12 : 10 ) Jezbera V.
                     
915 6.9.2014 16,30 Draken Brno SK Náchod 20 : 18 ( 8 : 10 ) Šotner J.
                     
907 7.9.2014 10,30 TJ S.Opatovice TJ Sp. Modřany 12 : 17 ( 5 : 7 ) Holý J.
908 7.9.2014 10,30 TJ S. Vracov SK Náchod 15 : 25 ( 9 : 11 ) Bláha J.
909 7.9.2014 15,00 Sokol Svinov Draken Brno 18 : 20 ( 8 : 9 ) Lenfeld A.
                     
923 13.9.2014 16,00 SK Náchod TJ S. Vracov 24 : 14 ( 12 : 7 ) Mixtaj L.
                     
910 14.9.2014 11,00 TJ Sp. Modřany Draken Brno 9 : 15 ( 5 : 7 ) Bláha J.
911 14.9.2014 10,00 SK Náchod Sokol Svinov 22 : 9 ( 7 : 4 ) Mixtaj L.
912 14.9.2014 9,30 TJ S.Opatovice TJ S. Vracov 31 : 27 ( 16 : 15 ) Lenfeld A.
                     
905 20.9.2014 16,30 Draken Brno TJ S. Vracov 22 : 23 ( 10 : 10 ) Šotner J.
                     
913 21.9.2014 10,30 TJ S. Vracov TJ Sp. Modřany 17 : 19 ( 14 : 10 ) Václavík A.
914 21.9.2014 15,00 Sokol Svinov TJ S.Opatovice 19 : 16 ( 8 : 4 ) Šotner J.
                     
927 27.9.2014 16,00 TJ S. Vracov TJ S.Opatovice 24 : 27 ( 12 : 14 ) Šotner J.
930 27.9.2014 15,00 SK Náchod Draken Brno 21 : 20 ( 10 : 10 ) Hejl Z.
                     
916 28.9.2014 11,00 TJ Sp. Modřany SK Náchod 14 : 14 ( 4 : 9 ) Jíra P.
917 28.9.2014 9,30 Draken Brno TJ S.Opatovice 17 : 9 ( 8 : 5 ) Přikryl M.
918 28.9.2014 15,00 Sokol Svinov TJ S. Vracov 19 : 23 ( 8 : 12 ) Maiwaelder J.
                     
925 4.10.2014 16,00 Draken Brno TJ Sp. Modřany 10 : 19 ( 4 : 7 ) Jurtík P.
                     
919 5.10.2014 9,00 Sokol Svinov TJ Sp. Modřany 14 : 19 ( 10 : 9 ) Jezbera V.
920 5.10.2014 10,30 TJ S. Vracov Draken Brno 20 : 17 ( 8 : 9 ) Pechal R.
921 5.10.2014 9,00 TJ S.Opatovice SK Náchod 25 : 17 ( 12 : 7 ) Adámek J.
                     
922 12.10.2014 11,00 TJ Sp. Modřany TJ S.Opatovice 13 : 9 ( 7 : 5 ) Václavek J.
924 12.10.2014 9,30 Draken Brno Sokol Svinov 20 : 14 ( 6 : 7 ) Schmidt O.
                     
926 19.10.2014 15,00 Sokol Svinov SK Náchod 20 : 26 ( 5 : 12 ) Přikryl M.
                     
928 26.10.2014 11,00 TJ Sp. Modřany TJ S. Vracov 17 : 14 ( 10 : 6 ) Mixtaj L.
929 26.10.2014 10,30 TJ S.Opatovice Sokol Svinov 23 : 18 ( 15 : 8 ) Václavek J.